Zakłady na golfa – jak obstawiać zawody golfowe? Poradnik bukmacherski 2024

Coraz więcej osób interesuje się grą w golfa – oraz obstawianiem zakładów na nie. Jednakże jak zacząć obstawiać zakłady na golfa? O tym dowiesz się już za chwilę!

Jak odnieść sukces?

Pierwszym krokiem, aby odnieść sukces jest zapoznanie się z rodzajami dostępnych zakładów i nauczenie się, jak określać wartościowe propozycje zakładów. Ci, którzy dopiero rozpoczynają przygodę z golfem, powinni najpierw zebrać informacje o tym, jak grają poszczególni gracze i jaki jest kształt pola golfowego na dany turniej. Podobnie jak w przypadku innych sportów, zakłady są również stawiane na ostatecznego zwycięzcę zawodów. Mimo wszystko nawet i w tym sporcie o wiele lepiej jest obstawiać zakłady pojedyncze.

Poznaj swoich faworytów!

Poznaj swoich faworytów!

W zależności od swoich mocnych i słabych stron gracze mają tendencję do lepszej gry na polach, na których już wcześniej trenowali, co może przełożyć się na ich wyniki w różnych rozgrywkach. Dlatego też przed wybraniem swojego faworyta postaraj się prześledzić ich karierę, sprawdzić na jakich polach radzą sobie najlepiej – na jakich najgorzej, oraz jakie warunki do uprawiania golfa preferują. Najlepsi zawodnicy są w dużej mierze uniwersalni, ale jest ich niewielu, oraz w większości nie warto na nich obstawiać, bo zapewne legalni bukmacherzy też się na nich poznali, przez co przewidzenie ich zwycięstwa jest za łatwe na to, aby bukmacher dał się nabrać.

Szukaj informacji na temat zakładów!

Niewiele osób z doświadczeniem może uznać, że dane takie jak średni wynik i dokładność uderzeń są wystarczającymi wskaźnikami sukcesu, aby obstawić zakład i wygrywać. Jeśli jednak chcesz zastosować bardziej zaawansowane metody obstawiania zakładów golfowych, lepiej będzie, jeśli znajdziesz statystyki takie jak informacje o liczbie strzałów do liczby uderzeń oraz liczbie uderzeń bezpośrednio na samym torze golfowym.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETDAQ
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BETDAQ
betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BETDAQ

Co warto wiedzieć o zakładach na golfa?

Przede wszystkim o tym, że ten rodzaj zakładów w naszym kraju nie grzeszy popularnością – zdecydowanie bardziej gry golfowe są popularne w Ameryce Północnej. Dlatego też aby oglądać niektóre rozgrywki na żywo, musisz zostać po ,,godzinach”, aby cokolwiek obstawić na żywo – ponieważ zwykle gdy u nas jest środek nocy (2-4 nad ranem) to wtedy też rozgrywają się mecze golfowe po drugiej stronie globu. Dodatkowo nawet najwięksi gracze na rynku tacy jak legalny bukmacher sts nie oferują zakładów na golfa. Co prawda bukmacher Fortuna już oferuje takowe zakłady, ale w porównaniu do zagranicznej oferty, jest ich naprawdę niewiele, więc można spokojnie powiedzieć, że żaden bukmacher nie ma porządnych specjalistów, oraz też nie ma szczególnie wielkiego zainteresowania tą dyscypliną sportową, co może pomóc odnieść ci większą wygraną!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *