Wybór firmy bukmacherskiej w tym roku nie jest zbyt trudny. Możemy wskazać wam kilka ciekawych firm bukmacherskich, które zasługują na to, aby u nich obstawiać. Oczywiście na rok 2019 mamy na naszym, Polskim rynku 16 legalnych firm bukmacherskich, u których możemy bez problemu obstawiać zakłady sportowe. Ale jaką firmę bukmacherską wybrać?

aką firmę bukmacherską wybrać?
Jaką firmę bukmacherską wybrać?

Kilka słów o rynku bukmacherskim – zanim zaczniemy

Rynek zakładów sportowych z roku na rok rozwija się w Polsce coraz intensywniej. Obstawianie zakładów sportowych dzięki temu jest prostsze niż kiedykolwiek. Czym powinniśmy się kierować przy wyborze firmy bukmacherskiej?

Jednym z ważniejszych czynników, który należy brać pod uwagę przy wybieraniu bukmachera jest jego oferta na start. Firmy bukmacherskie – do oferty powitalnej dodają darmowy zakład na start (zwany freebetem bukmacherskim) oraz możliwość zawarcia zakładu bez ryzyka – jak sama nazwa mówi – chodzi w tym zakładzie mniej więcej tyle, że nie stracimy naszych środków, jeśli nasz zakład nie będzie udany. Sama procedura rejestracji też jest dość osobliwa, z racji tego że polega ona między innymi na podaniu swoich danych osobowych wraz z numerem konta bankowego, a także na przesłaniu do bukmachera skanu swojego dowodu osobistego.

Procedury tej co prawda nie da się uniknąć, ale niektóre zakłady bukmacherskie stosują opcję jej odroczenia. Wówczas dostęp do zakładów mamy już po prostym ustaleniu loginu i hasła a na dopełnienie formalności mamy kilkanaście dni. Zapytacie nas – po co wam o tym mówimy? Tak naprawdę z tego powodu, że osobom które wiedzą co nieco o bezpieczeństwie w internecie, po tym jak napisaliśmy ,,numer konta bankowego” oraz ,,skan dowodu osobistego” – zapaliła się lampka ostrzegawcza. No ale niestety, jeśli chcemy wygrywać pieniądze na zakładach sportowych – musimy przejść przez ten krok.

Darmowy bonus betclic
Darmowy bonus betclic

STS – jeden z najstarszych i najlepszych bukmacherów na Polskim rynku

Star-Typ-Sport to jedna z najstarszych firm bukmacherskich działających w tej branży. STS chwali się, że jej udziały na rynku legalnych bukmacherów w Polsce wynoszą aż 48%. Swoją pozycję na rynku bukmacher może potwierdzić listą drużyn i organizacji sportowych, które sponsoruje. Mowa tu o PZPN, czy też  Jagielonii Białystok. Wieloletnie doświadczenie na rynku i liczne punkty stacjonarne STS to dla wielu synonim zakładów sportowych w Polsce. Liczby i kombinacje zakładów jakie oferuje ten legalny bukmacher robią wrażenie. STS oferuje też najlepsze transmisje live.

Firma bukmacherska Betclic – internet jest najważniejszy!

Legalna firma bukmacherska Betclic pojawiła się na naszym rynku stosunkowo niedawno. Ten legalny bukmacher oferuje wysokie kursy i szeroką ofertę zakładów, wśród dyscyplin sportowych znajdziemy między innymi piłkę nożną czy żeglarstwo, a wśród zakładów specjalnych, rozrywkę czy politykę.

Do zalet tego bukmachera można dodać znakomitą aplikację mobilną, która działa szybko i jest stworzona z dbałością o każdy szczegół. Poza tym Betclic ma atrakcyjną ofertę na zakłady live oraz profesjonalne transmisje na żywo. Po rejestracji u tego legalnego bukmachera można oglądać mecze piłki nożnej, tenisa, koszykówki, ale też hokeja, piłki ręcznej czy siatkówki. Co ciekawe, mimo uzyskania na to licencji, Betclic nie jest zainteresowany oferowaniem zakładów bukmacherskich w punktach stacjonarnych. Jego działalność w pełni ogranicza się tylko i wyłącznie do jego witryny internetowej.


Betfan zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułJak regularnie wygrywać u bukmachera?
Następny artykułNajlepsze sposoby na typowanie piłki nożnej na zakładach bukmacherskich
W Polsce bukmacher internetowy to ten, który posiada licencję i zezwolenie na działalność hazardową online. Bukmacher internetowy, który jest najbardziej popularny w Polsce to obecnie STS i Fortuna. Bonusy za darmo, promocje dla nowych gracz, wysokie kursy i świetna oferta zakładów sportowych.