Czy opłaca się korzystać z pomocy for bukmacherskich?

Fora bukmacherskie to wspaniałe miejsca, zarówno dla początkujących, jak i bardziej doświadczonych typerów zakładów bukmacherskich. Znaleźć tam możemy przeróżne osoby, od ludzi którzy po prostu chcą nas oszukać, aż do tych, którzy przebywają z osobami takimi jak Lewandowski praktycznie na co dzień. Ale czy opłaca się nam korzystać z pomocy for bukmacherskich?

Najpierw powiedzmy sobie o tej złej stronie for bukmacherskich

Tak naprawdę wszędzie w naszym życiu znajdą się ludzie którzy mają złe zamiary odnośnie nas bądź naszych bliskich, ale my dzisiaj skupimy się na temacie bukmacherki, czyli chodzi nam głównie o naciągaczy na forach bukmacherskich. Większość z nich działa na zasadzie wysyłania wiadomości prywatnych do wybranych graczy (bądź czasami nawet wszystkich, do których będą w stanie wysłać wiadomości – zazwyczaj są bardzo mało efektywni oraz są szybko usuwani z for) w których są ich oferty na ,,pewne typy” które oni mogą nam odsprzedać za pewną kwotę. Naturalnie chyba nie musimy tutaj wspominać o tym, że nie powinniśmy ufać każdemu, dlatego tez ostrożność przy takich tematach jest wręcz wskazana.

Najpierw powiedzmy sobie o tej złej stronie for bukmacherskich

Zanim napiszesz – sprawdź dział ,,najczęściej zadawane pytania!”

Przed napisaniem czegokolwiek na danych forach bukmacherskich – najlepiej jest przeczytać wątek ,,najczęściej zadawane pytania”, oraz sprawdzić jaki dział należy do czego, o czym możemy pisać – po prostu odpowiednie dopasowanie się do danego forum, to nasz klucz do zdobycia odpowiedniej wiedzy oraz znajomości.

Wiedza i ciekawostki ze świata bukmacherki

Jeśli chodzi o samą wiedzę to na większości for możemy znaleźć odpowiednie działy, które poruszają poszczególne zagadnienia – na przykład zakłady na określone sporty, darmowe freebety bukmacherskie, najlepsze sposoby typowania – sami rozumiecie, w jednym sensie ,,mydło i powidło” ale związane z bukmacherką. Na niektórych forach bukmacherskich przesiadują również i osoby które są blisko związane albo z samą bukmacherką, albo też i ze światem sportu, przez co niekiedy możemy dowiedzieć się naprawdę ciekawych rzeczy jeśli chodzi o sportowców danej dyscypliny sportowej, bądź też aktualne wydarzenia związane z tymi ludźmi, zanim jeszcze dotrze do tego prasa. 

Zamknięte działy for bukmacherskich

To miejsca niedostępne dla zwykłych typerów, ponieważ do tych działów mają dostęp jedynie osoby ,,wybrane” ze sporym doświadczeniem, którzy wygrywają z bukmacherem prawie każdy typ oraz cała reszta ,śmietanki” bukmacherskiej – zastanawiacie się zapewne, co się na takich działach dzieje – otóż, to proste, takie osoby również wymieniają się doświadczeniami z ich typów, analizami sportowymi, oraz typami które są dla nich pewne, więc wydaje się że wiele to się nie różni od tego, co można znaleźć na działach otwartych, jednakże musimy pamiętać o tym, że stawki są tam o wiele wyższe, niż na ,,zwykłych” typach bukmacherskich. Dlaczego o tym opowiadamy? Otóż to proste, wystarczy pomyśleć o tym, że jeśli będziemy się starać, to któregoś dnia prawdopodobnie będziemy w stanie dołączyć do tego elitarnego grona, przez co oprócz prestiżu będziemy w stanie zyskać naprawdę wiele.

STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *