Zarabianie na e-sporcie nie jest łatwym zadaniem, w końcu nie ma takiego zawodu, gdzie się nie narobimy, a zarobimy. No chyba że mowa o zakładach bukmacherskich na e-sport, ale o tym już za chwilę.

 Co zrobić, jeśli chcemy wygrywać pieniądze na zakładach?

 Co zrobić, jeśli chcemy wygrywać pieniądze na zakładach?

Po pierwsze, musimy wybrać odpowiednio dobraną do nas firmę bukmacherską. W tym celu możecie na przykład skorzystać z różnych rankingów bukmacherów online. Te pomocne klasyfikacje zawierają sporo informacji, które mogą się wam przydać podczas waszych pierwszych typów, ale i nie tylko. Można tam znaleźć sprawdzone firmy bukmacherskie, które już od dłuższego czasu oferują zakłady na e-sport. A co jeszcze powinniśmy brać pod uwagę, przy wyborze odpowiedniego bukmachera?

Przede wszystkim ilość opcji, dzięki którym można wpłacać i wypłacać gotówkę na swoje konto. To nie tylko przelewy bankowe. Często ludzie wybierają również karty płatnicze. Dobry bukmacher internetowy to szeroka oferta zakładów. Można wybierać spośród popularnych i mniej popularnych dyscyplin. Poza tym lepiej jest wybrać takiego bukmachera, który już na samym starcie oferuje nam za rejestrację świetny bukmacherski bonus powitalny. 

Jak przygotować się do typowania e-sportu? 

Na początek musimy zastanowić się, jaką grę mamy ochotę obstawiać, najlepiej też będzie jeśli posiadamy już odpowiednie doświadczenie odnośnie tytułu, który mamy ochotę typować. Jeśli już takowe mamy, to możemy przejść do wyboru rodzaju zakładu, który mamy ochotę obstawić. Możemy grać single lub zakłady akumulowane.  Potem trzeba dodać wybrane zdarzenie do kuponu. Następnie trzeba określić stawkę, a następnie zatwierdzić kupon.

Jeśli coś wygracie, to nie musicie już nic dodatkowo robić, ponieważ gotówka trafi na Wasze konto w sposób automatyczny. W przypadku przegranej, no cóż, tracimy nasze środki, no chyba że nasz kupon był objęty tak zwanym cashbackiem – czyli specjalnym bonusem bukmacherskim, który pozwala nam na to, że jeśli nasz kupon będzie nie trafiony, to środki które obstawiliśmy, trafią z powrotem na nasze konto, co czyni to bardzo atrakcyjną opcją dla początkujących graczy zakładów bukmacherskich.

Jakie pułapki czyhają na nas przy typowaniu e-sportu?

Przede wszystkim, na kontrowersje które mogą otaczać dane spotkanie. Zdarzały się afery, gdzie dana drużyna umówiła się z drugą, że jedna z nich przegra umyślnie, przez co spotkanie będzie naturalnie ustawione, przez co nawet jeśli postawiliśmy na silniejszą statystycznie drużynę, to prawdopodobieństwo, że nasz kupon będzie nie trafiony, w tym wypadku będzie równało się 100%.

O czym jeszcze warto pamiętać typując e-sport?

Na przykład o tym, że zdecydowanie lepiej jest postawić nieco mniej, a na kilka na raz, niż jeden większy zakład na jedno spotkanie, z racji tego że w ten sposób, nawet jeśli część z naszych kuponów będzie nieudana, to te poprawnie wytypowane zrekompensują nam resztę przegranych. 

STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *