STS kontra eWinner – walka o miano bukmachera numer 1!

Eksperci często mają naprawdę twardy orzech do zgryzienia. Dotyczy on zaś tego, która firma bukmacherska jest lepsza… Nierzadko analizowany jest potencjał właśnie tych dwóch podmiotów hazardowych. Co warto wiedzieć o STS oraz eWinner? Gdzie się zarejestrować? Który bukmacher jest obecnie lepszy?

STS jest aktualnie liderem na rynku

Nie ma co owijać w bawełnę. Obecnie numerem jeden jest na pewno STS. Wskazują na to m.in. rozmaite rankingi popularności. Poza tym ta firma bukmacherska ma aktualnie zdecydowanie najwięcej Klientów. Pewna ciekawostka jest taka, że podmiot hazardowy STS zgarnia około 50% wpływów z całego rynku. Takie informacje są podawane na stronie internetowej tego buka. Czym cechuje się ten podmiot hazardowy? Przede wszystkim to legalna firma bukmacherska. Ma ona wszystkie niezbędne papiery, by działać zgodnie z przepisami – zarówno przez internet, jak i stacjonarnie. Warto zaznaczyć, że ta firma bukmacherska oferuje już na start bonus bez konieczności realizowania depozytu. Tym sposobem możesz zaś zainkasować 25 PLN. Wystarczy tylko mieć konto, a w czasie jego zakładania wpisać kod o treści „PEWNE25”. Dodatkowo masz okazję zainkasować bonus 100% do 1200 PLN. Ta wartość w dużej mierze zależy od Ciebie oraz od wpłaconego depozytu.

Bukmacher eWinner jest coraz bliżej STS

Na pewno eWinner to taka firma bukmacherska, która regularnie zbliża się do STS. Już teraz ten podmiot hazardowy jest w czołówce. Co będzie za kilka lat? Nie można wykluczyć tego, że nastąpi zmiana na fotelu lidera. Warto wiedzieć, że eWinner ma m.in. o wiele krótszy staż. Ta firma bukmacherska rozwija się zaś wyjątkowo szybko i prężnie. Należy zaznaczyć, że ten podmiot hazardowy działa legalnie. Możesz ten aspekt sprawdzić, aczkolwiek dojdziesz do tych samych wniosków. Jeśli zarejestrujesz się, a potem wpiszesz ewinner kod promocyjny, to będziesz bardzo zadowolony. W końcu na sam początek otworzysz sobie drzwi do wielu hojnych bonusów. Chodzi m.in. o zakład bez ryzyka. Nie zapominaj o wpisaniu kodu promocyjnego „EWINNER”. Dzięki temu zainkasujesz bowiem bardziej hojne bonusy. Na dzień dobry będzie to zakład bez ryzyka do poziomu 110 PLN. Jakie są tutaj warunki? Jeśli przegrasz, to nie stanie się nic wielkiego. Ty nie będziesz bowiem na tym w ogóle stratny. Dlatego tym bardziej warto zainteresować się tą promocją.

Jak zdobyć kolejny bonus oferowany przez ten podmiot hazardowy?

To nie byłoby jednak na tyle… W końcu ta firma bukmacherska oferuje też świetne bonusy w dalszej kolejności. Możesz m.in. liczyć na wariant 50% do 500 PLN. Chodzi o drugi depozyt. Jeśli się na niego zdecydujesz, to możesz zainkasować generalnie sporo pieniędzy. Finalna kwota zależy już tylko od Ciebie. Warunki dotyczące „uwolnienia” środków bonusowych nie są specjalnie trudne. W końcu trzeba zagrać za równowartość depozytu. Minimalny kurs to zaś w tym przypadku tylko 1,50. Na pewno zatem każda osoba poradzi sobie z wykonaniem tego prostego zadania.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *