Rozrywka w Betfan – co kryje się pod tą kategorią?

Betfan to firma bukmacherska, która jest już wielu osobom znana z tego, że oferuje rozmaite zakłady. Od razu warto zaznaczyć, że nie chodzi tutaj natomiast tylko i wyłącznie o sport. Bardzo popularne są chociażby wydarzenia rozrywkowe. Jeśli zatem lubisz od czasu do obstawiać inne zagadnienia, to powinieneś być zadowolony. Sprawdź, co konkretnie oferuje do gry ta coraz popularniejsza firma bukmacherska.

Zakłady polityczne

Zakłady polityczne

W ostatnim czasie dość często sprawdzamy ofertę na ten dział. Co ciekawe, zawsze gracze mają do wyboru minimum… kilkadziesiąt opcji dotyczących szeroko pojętej rozrywki. Pewne jest zatem jedno, że na stronie podmiotu hazardowego Betfan można swobodnie obstawiać nie tylko sam sport. Coś dla siebie znajdą m.in. fani polityki. A mówi się, że każdy Polak zna się na tym zagadnieniu. Chcesz to sprawdzić w praktyce? W takim razie należy wejść na Betfan i zarejestrować konto. Warto zaznaczyć, że nowy Klient jest uprawniony m.in. do otrzymania cashbacku (nawet do 600 PLN). Co znajduje się w ofercie pod kątem polityki? Możesz np. postarać się przewidzieć, kto będzie kandydatem Koalicji Obywatelskiej w czasie kolejnych wyborów prezydenckich. Aktualnie faworytem jest Rafał Trzaskowski. Na pewno jeszcze ostatniego słowa w tym kontekście nie powiedział Donald Tusk, który znowu chce sporo znaczyć w rodzimej polityce. Możesz także obstawić, czy Polska opuści szeregi Unii Europejskiej do 2022 roku itp.

Zakłady na… pogodę

To prawdziwy hit. Opisywana firma bukmacherska oferuje naprawdę mnóstwo rozmaitych zakładów związanych z warunkami atmosferycznymi. Jest to na pewno ciekawa propozycja dla osób, które np. na co dzień w pracy zajmują się tym zagadnieniem. Wszak przez to będzie im łatwiej o trafne przewidywania i tym samym dobre wyniki w podmiocie hazardowym Betfan. Poza tym zakłady na pogodę to znakomita alternatywa dla wszystkich osób, które chcą (przynajmniej od czasu do czasu) spróbować czegoś innego. Co można tutaj obstawiać? Np. to, w którym mieście (z dwóch wyszczególnionych) będzie więcej dni z opadami deszczu (w czasie całego czerwca). Aktualnie masz do wyboru m.in. Kielce oraz Lublin. Bukmacherzy uznają, że faworytem na tym polu jest to pierwsze miasto. Dlaczego? O to nas już nie pytajcie, ponieważ odnośnie tego zagadnienia powinni ewentualnie wypowiedzieć się fachowcy od meteorologii itp. Możesz też obstawić np. to, gdzie będzie wyższa średnia prędkość wiatru, czy wyższa średnia temperatura itd.

Zakłady na showbiznes

Interesujesz się życiem gwiazd? Uważasz, że dobrze znasz się na showbiznesie? W Betfan możesz obstawiać rozmaite typy dotyczące świata filmu, muzyki itp. Ostatnio bardzo popularny zakład dotyczy tego, który aktor wcieli się w rolę Jamesa Bonda. Nie jest tajemnicą, że Daniel Craig wiecznie nie będzie w tym temacie pierwszoplanową postacią. Według bukmacherów największe szanse na angaż ma Rege-Jean Page. Poza tym wysoko stoją akcje takich aktorów, jak Henry Cavill, czy Aidan Turner.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *