Bukmacher Betcris – poradnik gry

Szkoda Ci tego, że jeszcze nie masz w ogóle żadnego konta bukmacherskiego? Masz zamiar jak najszybciej zmienić ten właśnie fakt? Dobrym wyborem na tej płaszczyźnie jest na pewno firma bukmacherska Betcris. Jak można tam obstawiać wydarzenia? Które promocje są szczególnie kochane przez graczy? Jaka jest zaś oferta pod kątem stricte typowania? O tym możesz dowiedzieć się z naszego pieczołowicie zredagowanego artykułu.

Krótki poradnik dotyczący typowania

Lubisz sport? Chcesz sprawdzić swoje siły w tym aspekcie? Nie wiesz jednak, czy typowanie jest trudne? Jeśli chodzi o aspekt dotyczący samego zawierania zakładów, to nie ma tutaj na szczęście nic skomplikowanego. Zaraz zresztą samodzielnie będziesz mógł się o tym przekonać na własnej skórze. Warto zaznaczyć, że na każde wydarzenie są wystawiane notowania. Nie masz pojęcia, jak czytać kursy bukmacherskie? To proste. Załóżmy, że masz zamiar obstawić pojedynek na korcie tenisowym. Do wyboru są dwie opcje (gospodarz lub gość). Kursy wynoszą 1,60 i 2,20? W takim razie faworytem jest gospodarz. Zapamiętaj sobie, że im niższy kurs, tym teoretycznie większa szansa na jego wejście (nie zawsze tak się jednak dzieje, ponieważ w sporcie nie brakuje niespodzianek). Uważasz, że gospodarz jednak wygra? W takim razie możesz obstawić to wydarzenie. Jaka będzie Twoja ewentualna wygrana np. przy stawce 50 PLN? Możesz ją obliczyć w następujący sposób: 50 PLN*1,60 (kurs na Twojego zawodnika)*0,88 (podatek)=70,4 PLN. Jeśli uda Ci się przewidzieć wynik danego starcia, to tyle trafi na Twoje konto. Będziesz zatem 20,4 PLN do przodu.

Dlaczego warto zdecydować się na Betcris?

Jest wiele argumentów, które przekonują ludzi interesujących się nie tylko sportem, ale tak samo zakładami bukmacherskimi do wykonania rejestracji. Chodzi m.in. o to, że ta firma bukmacherska jest legalna. Działa zatem zgodnie z przepisami. To zaś dobra wiadomość. Jeśli bowiem chcesz, to możesz bez żadnych wątpliwości się tam zarejestrować. Co jeszcze jest w tym momencie ważne? Dodatkowo ta legalna firma bukmacherska oferuje świetne bonusy. Chodzi np. o freebet. Jak go zdobyć? Musisz założyć konto, a następnie (w czasie wykonywania tego zadania) wpisać kod promocyjny w Betcris. Potem trzeba jeszcze wpłacić depozyt. Jakie są inne najważniejsze warunki tej promocji? Musisz postawić pierwszy zakład. Minimalna stawka to 20 PLN. Co więcej, kupon solo albo akumulowany powinien mieć kurs wynoszący minimum 1,80. Betcris zapewnia zaś potem freebet 50% maksymalnie do 200 PLN.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETDAQ
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BETDAQ
betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BETDAQ

Do wyboru masz rozmaite dyscypliny oraz sporty wirtualne

Jakie wydarzenia można obstawiać w tym podmiocie hazardowym? Opcji jest sporo. Możesz bowiem obstawiać np. sporty w trybie prematch oraz live. Do wyboru są generalnie rozmaite dyscypliny. Nawet te, które na co dzień nie cieszą się aż tak sporym zainteresowaniem. Dodatkowo możesz obstawiać sporty wirtualne. W ofercie tej firmy bukmacherskiej są m.in. gry karciane. Każdy zainteresowany tymi działami znajdzie zatem coś dla siebie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *