Rejestracja u kilku legalnych bukmacherów – czy to jest tego warte?

Naturalnie rejestracja tylko u jednego bukmachera może być dobrym pomysłem na początku, ale wraz ze zdobywaniem doświadczenia warto jest mimo wszystko dokonać rejestracji u innych bukmacherów – w końcu nie kosztuje to wiele, a może pomóc nam to wygrać więcej.

Więcej bonusów na start!

Bukmacherzy dokładają wszelkich starań, aby przyciągnąć nowych graczy i zapewnić im atrakcyjne bonusy bukmacherskie. Należy jednak pamiętać, żeby wybrać tych bukmacherów, którzy w swoim regulaminie zawarli dość proste zasady obrotu swojego bonusu na start – ponieważ w innym wypadku może być bardzo ciężko wypłacić swoje środki promocyjne.

Bardziej obszerna oferta

Bardziej obszerna oferta

Ponieważ w Polsce działa wielu legalnych bukmacherów, możemy postawić na wydarzenie, które naprawdę nas interesuje. Warto jednak pamiętać, że kursy na najpopularniejsze wydarzenia nie są najwyższe. W niższych ligach najłatwiej jest znaleźć lepsze oferty, co wynika z różnic w ofertach różnych firm. Dlatego posiadanie kont u wielu bukmacherów może zagwarantować, że nie przegapimy żadnej okazji. Krótko mówiąc, skupiamy się na jak najlepszej ofercie, a z drugiej strony odrzucamy kiepskie propozycje.

Uniknięcie limitów

Bonusy bonusami, ale z drugiej strony bukmacherzy bardzo uważnie patrzą na ręce graczy, którzy mają sporo wygranych na koncie. W zależności od bukmachera jeśli zaczniesz wygrywać za dużo, to możliwość obstawiania zostanie ci ograniczona, co zazwyczaj oznacza to, że dalsze granie u takiego bukmachera będzie nieopłacalne. Z racji tego że możesz zarejestrować się u wielu legalnych firm bukmacherskich, możesz łatwo temu zaradzić – ponieważ nie będziesz wygrywać tylko u jednego bukmachera non-stop, ale u kilku naraz, co z ich perspektywy nie będzie niczym wyjątkowym.

Zabezpieczenie przed utratą środków

Przede wszystkim zalecamy otwieranie kont tylko u renomowanych bukmacherów, bo nawet największe instytucje na świecie doświadczyły w przeszłości bankructw lub innych przypadłości związanych z utratą płynności finansowych, podobnie jak firmy bukmacherskie. Dlatego głupotą jest trzymanie wszystkich środków przeznaczonych na grę na twoim jedynym koncie – lepiej jest rozdzielić swój depozyt na kilka kont.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETDAQ
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BETDAQ
betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BETDAQ

Wady tego rozwiązania

Przede wszystkim warto zaznaczyć, że niezbyt wygodne jest potwierdzanie danych osobowych u każdego bukmachera, nie wspominając o tym, że aby zacząć obstawiać, trzeba dokonać wpłaty. Oczywiście dobrzy bukmacherzy nie zażądają dużych wpłat, ale niektórzy mogą nawet poprosić o pierwszą wpłatę w wysokości 50-100 zł, co szybko zmniejszy naszą możliwość na obstawianie zakładów sportowych – dlatego możesz wykorzystać ten sposób, ale musisz robić to mądrze i co najważniejsze, nie przesadzać.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *