Dlaczego bukmacher STS jest tak popularny w naszym kraju?

Popularność bukmachera STS w naszym kraju to nie jest nic zadziwiającego dla większości graczy – w końcu nawet osoby, które nie mają nic wspólnego z zakładami bukmacherskimi kojarzą STS – chociaż większość z nich w ogóle nie ma pojęcia, czym STS się zajmuje. Dlaczego jednak to akurat właśnie ta firma, stała się jedną z najpopularniejszych w naszym kraju?

STS to pierwszy w pełni Polski bukmacher

Naturalnie gracze, którzy mają nieco większą wiedzę o zakładach bukmacherskich mogą zacząć spierać się, że istnieje jeszcze legalny bukmacher Fortuna – jednakże wiele z nich zapewne nie zdaje sobie sprawy z tego, że ten bukmacher został założony w Czechach – a nie w Polsce – dlatego też, STS bierze koronę jeśli chodzi o to, czy firma jest w pełni Polska, czy też nie. Naturalnie na tym nie została zbudowana popularność STS, z racji tego, że samą Polskością się marki nie buduje. Naturalnie trzeba wziąć też pod uwagę to, że STS jest najstarszą firmą bukmacherką w Polsce – co ciekawe, STS ma również misję. Jaką misję? Otóż jak każdy wie, niektóre nawyki które są uważane za normalne, również mogą nas od siebie uzależniać i powodować kłopoty w naszym życiu. Podobnie jest z zakładami bukmacherskimi, no i mimo iż STS oferuje zakłady bukmacherskie, czyli teoretycznie przyczynia się do uzależnień, to stara się, aby klienci otrzymali dane kontaktowe organizacji, od której mogą uzyskać fachową poradę i wsparcie. Pamiętajmy, że STS jak każda firma, stara się zarobić, dlatego też nic dziwnego, że takie sytuacje mogą występować. Wróćmy jednak do tematu – czyli zajmijmy się ofertą STS.

Oferta od bukmachera STS

– zakłady bukmacherskie

– zakłady na e-sporty

– zakłady specjalne

– zakłady live

– sporty wirtualne

– betgames STS

Co myślą gracze o legalnym bukmacherze STS?

Cóż, jeśli chodzi o postrzeganie i pozostawiane opinie przez graczy akurat tego bukmachera, są one w większości pozytywne. To jednak naturalne, że znajdą się gracze, którzy będą lamentować, że na przykład mimo iż bukmacher STS oferuje im mecze online za darmo, to nie zapewnia transmisji komentarza z gry. Oczywiście wiele osób piszących takie komentarze nie zdaje sobie sprawy, że bukmacherzy oferujący darmowe gry swoim typerom po prostu nie mogą oferować im meczy z komentarzami w języku polskim – to byłoby o wiele zbyt drogie, jak na kieszeń bukmachera. Oczywiście kolejnym zarzutem jest to, że marża bukmachera jest zbyt wysoka na jego zakłady, jednakże musimy pamiętać, że pojawił się koronawirus, co sprawiło, że każdy lokal stacjonarny bukmachera STS musi spełniać normy sanitarne, czyli zachowywać odległość 2 metrów od każdego klienta, nie wspominając o obowiązku wietrzenia i dezynfekcji całego sprzętu i przedmiotów, z którymi klienci mogą się zetknąć. Są to również pieniądze, które bukmacher musi stracić – zamiast zarabiać na czysto.

STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *