Polski bukmacher w Internecie – STS online

Bukmacherzy pozwalają na wygranie naprawdę dużych pieniędzy. Ile można zdobyć w ten sposób? Czy ktokolwiek uwierzy jednak, że jednemu z graczy udało się zdobyć ponad milion złotych? I to z dużą nawiązką? Wielu osobom taki zarobek wydaje się wręcz niemożliwy, ale jak się okazuje, wystarczy nawet niewielka stawka i odpowiednio dobrana, duża ilość meczy (nie można zapominać również o szczęściu) i z 76 złotych, bo tyle właśnie postawił nasz szczęśliwiec, można zrobić aż 1,25 miliona złotych. Tak, dobrze czytacie, największa wygrana padła u bukmachera STS i jest to prawie równe 1,25 miliona złotych.

Największa wygrana w STS

Jakim cudem można wygrać tak wiele u jednego bukmachera? Przecież firmy stosują różne blokady i limitują graczy na maksymalną wygraną na jednym kuponie. No właśnie, na kuponie. Nikt nie mówił jednak, że nie można tych kuponów postawić więcej. Osoba, o której mówimy postawiła ich aż 14. Na wszystkich znajdowały się odpowiednio poukładane te same mecze, wybrane spośród 25 różnych spotkań. Każdy kupon został obstawiony za zaledwie parę złotych. Stawki wynosiły od 3 do 10 złotych. Największa wygrana na jednym kuponie to 250 złotych, całkowita to 1,25 miliona. Każdy chciałby tyle zarobić no nie?

Na szczęśliwych kuponach znalazło się w sumie 25 meczy piłki nożnej, rozgrywających się w sumie przez dwa tygodnie. Użytkownik bardzo dobrze przeanalizował wszystkie za i przeciw każdego meczu, skoro zdecydował się aż na takie rozbicie obstawianych spotkań.

Jeśli ktoś nie wierzy w opisywaną historię, wszystko można łatwo sprawdzić, gdyż wydarzyło się to nie tak dawno temu, a dokładnie w marcu 2019 roku, więc cała sprawa jest naprawdę świeża. Informacja o tak wysokiej wygranej została potwierdzona przez bukmachera STS, więc można uwierzyć w to, że kupony nie zostały sfabrykowane i użytkownik w rzeczywistości tyle wygrał. Nie ma jednak niestety informacji odnośnie tego, czy klient bukmachera dostał limity na konto, czy też potraktowano całą sytuację jako, bardzo kosztowną, reklamę. 

Przeglądając fora i strony dotyczące bukmacherki okazuje się, że nie jest to jedyna bardzo wysoka wygrana u tego bukmachera. 

Wysokie wygrane w zakładach bukmacherskich STS

Druga najwyższa wygrana padła u bukmachera Fortuna i było to prawie 530 tysięcy złotych. W dzisiejszym artykule nie skupiamy się jednak na tym bukmacherze tylko przyglądamy się wygranym kuponom w STS. 

Jak można się domyślić, kolejne wygrane także padły u bukmachera STS. Trzecia z najwyższych wygranych to 370 tysięcy złotych. Zwycięski kupon został postawiony za zaledwie 10 złotych. W sumie to nie jeden, a łącznie 1200 (suma stawek to 12 000 złotych), bo aż tyle zakładów postawił jeden z klientów tego bukmachera celem zdobycia głównej nagrody jaką był samochód Porsche Cayenne. 

Łączna wartość nagrody przekroczyła nawet to co zdobył nasz gracz nr 2, gdyż sam samochód jest wart około 300 tysięcy złotych. Nasz szczęśliwy gracz zapewne do teraz jeździ za pieniądze z STS, gdyż wygrana wystarczy na ponad 70 tysięcy litrów paliwa, którego nie oszukujmy się, nie ma możliwości wypalić nawet przez 3 lata, czyli od momentu, w którym opisywany przez nas klient STS zdobył swoją nagrodę. 

Kolejna z najwyższych nagród to 330 tysięcy złotych i jak się zapewne każdy już domyśla, padła oczywiście w STS. Jest to prawdopodobnie kupon, na którym trafiona została największa ilość meczy w historii – całe 37 spotkań okazało się trafione w dziesiątkę. Chciałoby się mieć taką skuteczność nawet na pojedynczych kuponach… ehh. Nie ma co marzyć, tylko trzeba nauczyć się tak dobrej analizy. Kupon puszczony został systemem blokowym, a stawka to prawie 18 tysięcy złotych. Niemniej jednak takie pomnożenie pieniędzy jest godne pochwały.

Ostatnia na naszej liście wygrana to „skromne” 180 tysięcy złotych. Na wyróżnienie zasługuje jednak fakt, że kupon został puszczony za 2 złote, a klient trafił wyniki aż 30 spotkań. 

Każdy z nas ma szansę na tak wysoką wygraną, ale zapewne niewielu się to uda. Żeby wygrać aż takie kwoty nie wystarczy sama analiza, trzeba jeszcze mieć naprawdę wiele szczęścia.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *