Zakłady bukmacherskie STS to Polska firma bukmacherska, która jest niezwykle popularna. Jednocześnie jest to bardzo silna marka. Ponadto jest to po prostu bardzo dobry bukmacher, który dla graczy ma bardzo interesującą ofertę, dzięki której wielu graczy uważa go za bukmachera numer jeden na polskim rynku. Już po wejściu na jego witrynę internetową można szybko przekonać się, że jest to bardzo dobry zakład bukmacherski.

sts bukmacher online w polsce
Polski bukmacher internetowy STS

Strona internetowa bukmachera STS

Serwis internetowy bukmachera STS pod wieloma względami pokazuje, jak bardzo profesjonalna jest to firma bukmacherska. Strona główna zawiera szereg interesujących nas informacji. U góry są zakładki związane z zakładami (oprócz tego zakłady na żywo, e-sport oraz sporty wirtualne). W tym miejscu są również informacje odnośnie płatności, wyników, statystyk z meczów, aplikacji mobilnej czy konta lojalnościowego. Słowem, wszystko, czego potrzebuje gracz zakładów bukmacherskich, aby gra była możliwie najprzyjemniejsza i najłatwiejsza. Na boku strony jest kupon, który w dowolnie wybranej chwili można postawić. Niżej znajduje się czat, na którym można pisać wraz z pozostałymi graczami oraz najważniejsze informacje odnośnie promocji organizowanych przez bukmachera STS.

Na środku strony jest z kolei interesujący slajder, którzy zawiera szereg ciekawostek na temat kursów, meczów i aktualnych bonusów u bukmachera STS. Na lewo jest z kolei lista aktualnie oferowanych dyscyplin, które można obstawiać. Poniżej jest informacja o najnowszych wygranych. Na dole strony est informacja o bezpiecznych zakładach, blogu bukmachera oraz drużynach sponsorowanych przez bukmachera STS.

Eksperci wskazują, że strona internetowa STS jest wykonana w sposób niezwykle profesjonalny. Do jej atutów można przede wszystkim zaliczyć przejrzystość i czytelność. Wśród wad znajduje się za to fakt, że aby móc obejrzeć kolejne zdjęcie na slajderze, trzeba odczekać 10 sekund, ponieważ w żaden inny sposób nie da się zdjęć przesuwać.

sts darmowy bonus bez wpłaty
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

STS – oferta zakładów bukmacherskich

Polski legalny bukmacher STS znany jest z bardzo bogatej oferty zakładów sportowych na popularne dyscypliny jak piłka nożna czy tenis, ale również na sporty wirtualne i esport. Oferta zakładów, które ma w swojej ofercie bukmacher STS, znajduje się po lewej stronie ekranu na głównej witrynie internetowej tego bukmachera. Zakładów na piłkę nożną jest około 100. Warto wiedzieć, że im mecz jest bardziej wartościowy, tym więcej wydarzeń do obstawiania pojawi się na stronie bukmachera. U tego bukmachera można również obstawiać virtuale, jednak ich ilość nie jest zbyt duża, zatem fani tego rodzaju sportu powinni skorzystać z oferty innego bukmachera.

Jakie są bonusy powitalne u bukmachera STS?

Cechą wyróżniającą bukmachera STS na tyle konkurencji jest fakt, że oferuje on nowym graczom bardzo atrakcyjne bonusy. Jest ich kilka – wśród nich są nie tylko bonusy od depozytu. Oprócz tego można również skorzystać z niezwykle wartościowego freebetu. Teraz pokrótce opiszemy szczegóły bonusów powitalnych od bukmachera STS.

Bonus od pierwszej wpłaty

Swój pierwszy depozyt można dzięki tej akcji bonusowej powiększyć nawet o 1000 złotych. Brzmi zachęcająco, prawda? Nowi gracze mogą otrzymać bonus w wysokości 100% wpłaty do kwoty 1000 złotych. Zatem jeśli zdecydujemy się na wpłacenie 1000 złotych, wówczas otrzymamy kolejny tysiąc w ramach tej bardzo popularnej promocji. Aby móc wypłacić ten fajny bonus, trzeba obrócić jego kwotą trzy razy, zaś kurs minimalny musi wynosić 1,91. Informacje odnośnie wykonanego procentu obrotu znajdują się zawsze w zakładce „Moje konto”. Warto tam zaglądać, by zawsze posiadać pakiet najważniejszych informacji odnośnie swoich bonusów.

Freebet 29 złotych

Rejestrując się w sposób standardowy można uzyskać freebet 25 złotych, z kolei jeśli ma się specjalny kod promocyjny, wzrasta on do 29 złotych. Kod promocyjny BETONLINE wpisuje się w trakcie procesu rejestracji na stronie głównej bukmachera STS. Bukmacher swoim graczom oferuje bonus bez depozytu, który przez bardzo wiele osób oceniany jest jako jeden z najlepszych na rynku. Oprócz tego należy zauważyć, że warunki obrotu są bardzo łatwe do przyjęcia. Chodzi tutaj o obrót trzy razy po kursie 1,91. Prawda, że jest to interesująca oferta?

Poprzedni artykułJak obstawiać żeby wyjść na swoje?
Następny artykułJak grać legalnie u Polskich bukmacherów?
Najlepszy bukmacher internetowy w Polsce to ten, który posiada najlepsze opinie graczy. STS i Fortuna to najbardziej popularni bukmacherzy online w Polsce. Oferują najciekawsze promocje i darmowe bonusy bukmacherskie.