Jak nie stracić za dużo na zakładach sportowych – porady typera

Zasadniczo na zakładach bukmacherskich można zarobić naprawdę sporo pieniędzy. Warto wspomnieć o osobach, które żyją wyłącznie z tego. Statystyki jednak pokazują, że dużo graczy traci kasę. Dlaczego tak się dzieje? Czego nie robić, by stan konta był dla nas jak najbardziej zadowalający?

Odpowiednie nastawienie mentalne to podstawa

Większość osób chce bardzo szybko zarobić spore pieniądze na zakładach bukmacherskich. Szukają klucza do sukcesu w zakładach bukmacherskich. Teoretycznie jest to możliwe, aczkolwiek szanse są, bądźmy szczerzy, niewielkie. Nieprzypadkowo mówi się, że do sukcesu nie ma windy. Trzeba mozolnie wyjść na górę – pokonując każdy schodek z osobna. Warto na pewno nastawić się w odpowiedni sposób do tego zagadnienia. Przede wszystkim traktuj firmy bukmacherskie jako możliwość na dodatkowy zarobek. Fakt, że można z tego żyć. Na samym początku trzeba jednak przekonać się, jak nam w ogóle będzie szło. Nie snuj takich dalekosiężnych planów. Nie możesz od razu po zarejestrowaniu konta rzucać pracy itp. Nie nastawiaj się, że to będzie kiedyś Twoje główne źródło utrzymania. Zdobywaj kolejne szlify i regularnie poprawiaj kwalifikacje. Wiele osób chce od razu wygrywać bardzo dużo pieniędzy. Zazwyczaj jednak nie jest to możliwe. W końcu na starcie nie mamy jeszcze wysokich umiejętności itp. Nie można zaś liczyć na farta. Warto być zatem przygotowanym na to, że zakłady bukmacherskie nie zmienią o 180 stopni naszego życia. A przynajmniej nie od razu. Jeśli będziesz zaś dobrze nastawiony mentalnie, to wpłynie to dobrze na stan Twojego konta.

Granie taśm to prosta droga do bankructwa

Ten aspekt ma związek z powyższym akapitem. Wiele osób chce szybko zarobić kolosalne pieniądze w zakładach bukmacherskich. Często grają tak zwane taśmy. Czym one są? Warto wiedzieć, że taśmy to kupony składające się z kilku, kilkunastu albo nawet kilkudziesięciu wydarzeń. Trzeba ich unikać jak ognia. W końcu w 99,9% przypadków te kupony kończą się porażkami. Dlaczego jednak praktycznie każdy typer grał w swoim życiu taśmy? Dzięki nim można przez chwilę pomarzyć o bardzo wysokich wygranych. W końcu jak np. pomnożysz kilkanaście kursów przez siebie, to wyjdzie z tego niezła sumka, prawda? Problem jest jednak taki, że takie kupony są najczęściej przegrywane. A gracz niepotrzebnie traci pieniądze. Na szczęście możesz tego uniknąć. Wyciągaj wnioski z najczęściej popełnianych błędów. Graj single (jedno wydarzenie) albo duble (dwa wydarzenia) na kuponie. Wówczas masz zdecydowanie większe szanse na to, że w ostatecznym rozrachunku będziesz wygrywał naprawdę sporo pieniędzy. I to regularnie, a nie tylko od czasu do czasu.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETDAQ
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BETDAQ
betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BETDAQ

Staraj się typować mecze z jednej dyscypliny

Warto grać spotkania z jednego sportu. Czasami nawet lepiej to zawęzić tylko do konkretnych rozgrywek. Nie powinno się typować wszystkiego, co na co dzień oferują polscy bukmacherzy online. Lepiej być ekspertem od jednej dziedziny. Dzięki temu będziesz miał większe szanse na systematyczne wygrane. A spora wiedza przydaje się w czasie rywalizacji z bukmacherami.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *