Stosujesz rozmaite porady, aczkolwiek dalej nie widzisz żadnych efektów? Być może nadal popełniasz rozmaite błędy. Jeśli np. chcesz efektywnie obstawiać zakłady live, to musisz bardzo dobrze przygotować się do tego zagadnienia. Pamiętaj, że mocno liczy się czas podejmowania decyzji. Nierzadko osoby początkujące przegrywają sporo pieniędzy na zakładach na żywo. Dlaczego tak się dzieje? Czego nie robić, aby do tego nie doprowadzić?

Warto dobrze przygotować się do danego spotkania

Zakłady na żywo są dość specyficzne. Nie da się ukryć, że każda szanująca się firma bukmacherska oferuje możliwość obstawiania opcji prematch oraz właśnie live. W tym gronie jest oczywiście ETOTO. Jeśli chodzi o zakłady przedmeczowe, to gracz ma naprawdę relatywnie sporo czasu, aby się nad wszystkim dobrze zastanowić. W końcu te warianty mogą być typowane aż do momentu rozpoczęcia się danego wydarzenia sportowego. Blog ETOTO jest zaś w tym bardzo pomocny. Na tej stronie internetowej nie brakuje wielu typów, analiz i przydatnych newsów. Jak zatem nie wiesz, co np. postawić w czwartek, to zawsze można zajrzeć właśnie na ten blog. Wydarzenia live są obstawiane w momencie trwania np. danego spotkania futbolowego. Aby mieć tutaj szanse na dobre wyniki, należy właściwie przygotować się do danego meczu. Załóżmy, że dzisiaj chcesz typować na żywo spotkanie Lecha Poznań i Djurgarden. Należy zatem odpowiednio wcześnie sprawdzić m.in. ostatnie wyniki obu klubów. Chodzi o mecze domowe i wyjazdowe. Nie zapominaj o zweryfikowaniu ewentualnych absencji itp. Trzeba również wziąć pod uwagę, że jest to dopiero pierwsze spotkanie w 1/8 Ligi Konferencji Europy. Sporo zatem wskazuje na to, że mecz będzie dość „zamknięty”. A przez to bardzo prawdopodobny jest under 2,5. Jak dobrze przygotujesz się do danego spotkania, to później będzie Ci o wiele prościej obstawiać wydarzenia live.

Działania muszą być bardzo szybkie i przemyślane

W przypadku obstawiania na żywo liczy się dosłownie każda sekunda. M.in. właśnie dlatego trzeba być przygotowanym merytorycznie. Dzięki temu będzie Ci później o wiele prościej podejmować szybkie, trafne decyzje. Granie na żywo jest specyficzne. Tutaj kursy zmieniają się dynamicznie. Dobrze byłoby przed graniem za większe, poważniejsze stawki zrobić sobie zatem kilka testów. Po to, by np. wiedzieć, jak zachowują się kursy w zależności od konkretnego wyniku, rzutu karnego, czerwonej kartki itp. Obserwuj i rób notatki. Dzięki temu będziesz lepiej przygotowany do obstawiania, co powinno Ci ułatwić notowanie naprawdę satysfakcjonujących wyników.

Jak nie roztrwonić całego zgromadzonego kapitału?

Przede wszystkim trzeba sobie ustalić kilka rzeczy. Np. to, że będziesz grał na live tylko w czasie jednego spotkania. Ponadto ustal sobie, jak dużo pieniędzy chcesz wydać. Jeśli przegrasz daną sumę, to potem nie odgrywaj się na siłę, ponieważ do niczego dobrego to nie doprowadzi. Rekomenduje się także, by obstawiać poszczególne kupony za około dwa procent ze swojego stanu konta (przynajmniej na samym początku).

Poprzedni artykułJakie strony warto śledzić będąc aktywnym typerem?
Najlepszy bukmacher internetowy w Polsce to ten, który posiada najlepsze opinie graczy. STS i Fortuna to najbardziej popularni bukmacherzy online w Polsce. Oferują najciekawsze promocje i darmowe bonusy bukmacherskie.