Typowanie zakładów bukmacherskich może być niezłą zabawą, jednakże aby to zrobić, trzeba wiedzieć kilka rzeczy o nich. Dlatego też dziś przygotowaliśmy dla was kilka ciekawostek o zakładach bukmacherskich w internecie!

Top 3 porad zakładów bukmacherskich

Gdzie lepiej jest zacząć obstawiać piłkę nożną?

Obstawianie meczów piłki nożnej przez internet to między innymi duża oszczędność czasu. Nie trzeba koniecznie szukać punktu bukmacherskiego, aby postawić kupon na swojego faworyta. To również oznacza oszczędności związane z paliwem lub biletami komunikacji miejskiej, prawda? Nierzadko w popularnych punktach stacjonarnych są duże kolejki. Trzeba zatem czekać, aby dostać się do oferty kursowej. Trochę czasu traci się również w kolejce do zatwierdzenia zakładów. Typowanie w placówkach stacjonarnych ma oczywiście swoje plusy, na przykład to że możemy znaleźć tam wartościowe osoby, które po bliższym zapoznaniu prawdopodobnie będą nam w stanie pomóc znaleźć błędy w naszym stylu typowania, jednakże i tak coraz więcej osób decyduje się na grę przez internet. Jak już wcześniej wspominaliśmy, takie typowanie to bowiem oszczędność czasu, a także pieniędzy co jest niestety dla większości osób przeważającym czynnikiem, z racji tego iż dążymy w większości do jak największej efektywności pod względem zarządzania naszym własnym życiem, czyż nie?

sts bonus bez depozytu
sts bonus bez depozytu

Wygrane a sposoby grania

O ile dany bukmacher nie ustalił odgórnego limitu na wygraną to wysokość wygranej może wynieść nawet kilkaset tysięcy złotych. Najwyższe wygrane w Polsce występowały oczywiście na kuponach akumulowanych (AKO). Zakłady akumulowane popularne są ze względu na potencjalny wysoki kurs. Szansa na pomyślną wygraną z takiego kuponu jest jednakże bardzo mała. W historii znane są jednak przypadki wygranych kursów tak wysokich jak 102,561. Szczęśliwcy z jednego większego zakładu zyskali kilkaset tysięcy złotych, inwestując zaledwie kilka złotych w swoich zakładach, ale naturalnie musimy pamiętać o tym, że musielibyśmy mieć ogromne szczęście, aby taki ,,manewr” powtórzyć. Jeśli chodzi zaś o czynniki, które decydują o wysokości wygranej, to na pewno powinniśmy wziąć pod uwagę po pierwsze przewagę bukmachera, po drugie obrót (liczbę wszystkich zakładów), po trzecie wysokość stawki. Tylko w ten sposób będziemy w stanie obliczyć naszą potencjalną wygraną.

Zarobki na typach online

To pytanie jest prawdopodobnie pierwszym, jakie zadają początkujący gracze zakładów bukmacherskich. Jest to zrozumiałe, ponieważ gra na zakładach bukmacherskich wiąże się przede wszystkim z zarabianiem pieniędzy. Zawsze istnieje ryzyko utraty zainwestowanej kwoty, ale jest ono podejmowane dlatego, że osiągając sukces możliwe jest pogrubienie swojego portfela. W zależności od postawionej kwoty i kursu obejmującego dane wydarzenie możemy wygrać kilka albo nawet kilka tysięcy złotych. Gracze o większym stażu nierzadko posiadają swoje strategie, łączą wybrane zakłady, aby jak najbardziej zwiększyć kurs albo konsekwentnie stawiają na zespoły skazane na porażkę, co przy kolejnym zakładzie może przynieść im odrobienie tego, co stracili wcześniej.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułOglądanie meczów online – czy oprócz zabawy, możemy na tym zarobić?
Następny artykułJak przeistoczyć nasze typy w zarobek? Poradnik bukmacherski
W Polsce bukmacher internetowy to ten, który posiada licencję i zezwolenie na działalność hazardową online. Bukmacher internetowy, który jest najbardziej popularny w Polsce to obecnie STS i Fortuna. Bonusy za darmo, promocje dla nowych gracz, wysokie kursy i świetna oferta zakładów sportowych.