Stworzenie dobrego poradnika na dowolny temat jest czymś, co nie przychodzi łatwo. Potrzeba sporej ilości wiedzy na temat który się tworzy poradnik. Jeśli zaś chodzi o typy sportowe, to wiadomo że jest to zajęcie, przy którym nie da się dosłownie ogarnąć wszystkich kategorii na raz, dlatego też przygotowaliśmy ten poradnik, który powinien przybliżyć wam podstawy tego zajęcia.

Poradnik dla tych, co chcą typować zakłady na sport online

Typy sportowe – czym one są?

Krótko mówiąc, jest to przewidywanie wyniku danego wydarzenia sportowego lub wyznaczonego spotkania, a bukmacher jest podmiotem, który akceptuje takowe typy. Naturalnie zawsze staramy się wygrać z bukmacherem, ponieważ jeśli obstawisz tak samo, jak twierdzi bukmacher, to owszem, może i wygrasz, ale nie będą to jakieś imponujące sumy.

sts bonus bez depozytu
sts bonus bez depozytu

Legalność bukmachera

Każdy gracz, który chociaż przez krótki okres obstawiał zakłady bukmacherskie wie, że lista legalnych bukmacherów to coś, z czego powinien korzystać. Naturalnie można starać się ,,cwaniakować”, ale koniec końców i tak prawda wyjdzie na jaw, a wtedy przyjdzie nam zapłacić niebotyczną sumę – ponieważ kara wynosi nawet do 100 stawek dziennych z zakładów. Dlatego też, lepiej jest na to uważać, no i typować zakłady zgodnie z prawem. Naturalnie, jeśli jesteś poza granicami naszego kraju – to możesz korzystać z usług każdej firmy, która jest legalna w tym akurat państwie. Stosowanie VPN-ów jest krótkodystansową opcją, ponieważ mimo iż maskujemy swoje IP, to i tak w internecie pozostaje jakiś ślad, który za którymś razem, może zostać podłapany przez osoby, które mają za zadanie egzekwować takie kwoty od osób, które do prawa się nie stosują.

Jeśli nie masz motywacji – to zrezygnuj z zakładów online

Kiedy już mówimy o pasji, najpowszechniejszą i najsilniejszą więzią między tym, co lubimy, jest tak zwana relacja „miłość-nienawiść”. Faktem jest to, że zdarza się tak, że na przykład typy sportowe, doprowadzają Cię do wściekłości (zły typ, brak szczęścia itp.) – ale tak czy inaczej, po pewnym czasie, kiedy się uspokoimy, no i pójdzie nam dobrze – chcemy do tego wrócić. Dlatego pamiętaj, że jeśli coś cię zdenerwuje – odstaw to na jakiś czas, a następnie gdy ochłoniesz – wróć i zrób to, jak należy.

Lepiej poczytać trochę więcej na ten temat przed obstawianiem

Napisanie takiego ,,przewodnika po zakładach bukmacherskich”, który obejmowałby wszystko o branży gier losowych, jest prawie niemożliwe. Oczywiście można spróbować, ale kto chciałby przeczytać kilkaset stron o każdej, najmniejszej bzdurze? Dlatego polecamy Ci założyć konto na odpowiednim forum bukmacherskich. Na pewno gracze tam przebywający będą Twoją bardzo cenną pomocą, ponieważ zawsze wtedy znajdziesz odpowiedź na każde nurtujące Cię pytanie.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułJak najlepiej obstawić zakład na piłkę siatkową?
Następny artykułDlaczego bukmacher STS jest tak popularny w naszym kraju?
W Polsce bukmacher internetowy to ten, który posiada licencję i zezwolenie na działalność hazardową online. Bukmacher internetowy, który jest najbardziej popularny w Polsce to obecnie STS i Fortuna. Bonusy za darmo, promocje dla nowych gracz, wysokie kursy i świetna oferta zakładów sportowych.