To bardzo widać, że niektórzy gracze po prostu nie wiedzą jak grać, dlatego też dziś przedstawimy wam poradnik, który prawdopodobnie pomoże wam nieco rozwinąć swoje skrzydła przy zakładach online.

Poradnik bukmacherski – dla opornych

Nie graj na zakładach AKO

To bardzo proste – chociaż uważamy, że warto od czasu do czasu stawiać takie zakłady, z drugiej strony warto wspomnieć, że obstawianie jest bezcelowe, ponieważ istnieje bardzo mała szansa na wygranie zakładów skumulowanych. W końcu czasami trudno jest wygrać choćby jeden zakład, nie mówiąc już o wygraniu kilku zakładów pod rząd. Warto też poczekać na to, co w najbliższym czasie (czyli zbliżający się Czarny piątek) zrobią bukmacherzy. Dlatego, jeśli przygotowałeś interesujący zakład, możesz chwilę poczekać. Pamiętaj też, że w branży gier cierpliwość zawsze się opłaca. Oczywiście obecne oferowane bonusy bukmacherskie nie są złe, ale musisz wziąć pod uwagę, że możesz nie być w stanie grać, ponieważ większość bukmacherów stara się je ustawić w taki sposób, aby je wygrać, ale nie do końca.

sts bonus bez depozytu
sts bonus bez depozytu

Zawsze ustalaj sobie, za ile będziesz grał w tym miesiącu

To częsty błąd popełniany przez początkujących graczy. Kosztowałoby to dużo pieniędzy, gdybyś nie wiedział, ile wydałeś, a nikt tak naprawdę nie chciał czekać do następnej wypłaty i po prostu jeść ryż, zamiast normalnego jedzenia prawda? Dlatego jeśli grasz za pośrednictwem aplikacji bukmacherskiej – większość z nich ma wbudowane opcje zakładów z limitem wydatków, więc warto z nich skorzystać.

Elementarna wiedza – musisz ją mieć!

Wielu graczy obstawia zakłady bukmacherskie bez podstawowej wiedzy na temat zakładów sportowych, dlatego często trudno jest im zauważyć, jak trudny jest przeciwnik zwany bukiem. W końcu nie jest do końca słuszne myślenie, że pewna wiedza sportowa wystarczy, aby obstawiać sukces. Niestety, jeśli chcemy coś wygrać, musimy niestety mieć dużą wiedzę na temat obstawiania. Na szczęście ten błąd jest łatwy do naprawienia, ponieważ wystarczy zacząć czytać książki o zakładach lub oglądać filmy o typach bukmacherskich, które pomogą Ci zminimalizować straty na wczesnym etapie kariery bukmacherskiej.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BETONLINE
betfan.pl100 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

W końcu, jeśli nie postawisz odpowiednio na wybrane wydarzenie sportowe, nie tylko zmarnujesz swój bonus bukmacherski, ale także wykorzystasz środki, które teoretycznie powinieneś pomnożyć. Pamiętaj też, aby zawsze uważać, aby nie ekscytować się grami losowymi. To sprawi, że poczujesz, że nie chcesz w przyszłości obstawiać, ponieważ na początku jest bardzo prawdopodobne, że większość Twoich zakładów będzie przegrana, dopóki nie zdobędziesz wystarczającego doświadczenia, aby wiedzieć, które typy zostały odrzucone.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułJak typować zakłady? – Poradnik od doświadczonego gracza zakładów online
Następny artykułDlaczego warto jest posiadać własną bazę typów bukmacherskich?
W Polsce bukmacher internetowy to ten, który posiada licencję i zezwolenie na działalność hazardową online. Bukmacher internetowy, który jest najbardziej popularny w Polsce to obecnie STS i Fortuna. Bonusy za darmo, promocje dla nowych gracz, wysokie kursy i świetna oferta zakładów sportowych.