Nikt nie jest świetny od startu. A wiadomo – od czegoś zacząć trzeba. Niektórzy zaczynają od czytania poradników, konsultowania tego z osobami które już się tym tematem interesują oraz obserwowaniem, jak robią to inni. To bardzo mądre podejście, jednakże to tylko jedna strona medalu. Po drugiej stronie są ludzie, którzy nie patrząc na nic, po prostu robią to i niemalże prawie nigdy z tego nic nie wychodzi, dlatego też, jeśli czytasz ten poradnik – to wiedz że pochodzisz z tej pierwszej kategorii – a skoro tu jesteś, to pragniesz zapewne dowiedzieć się co nieco na temat bukmacherki – prawda?

Na starcie – czy możemy obstawiać coś poza sportem?

Wiadomo że nie każdy przepada za sportem. Dlatego też, okazjonalnie bukmacherzy oferują możliwość obstawiania różnych rodzajów zakładów bukmacherskich, które nie mają nic do czynienia ze sportem. Dotyczy to zwykle dużych wydarzeń ze świata polityki, czy show-biznesu. Czasami jest to nawet i religia, co niektórych może nawet zadziwiać (na przykład wybór nowego papieża).

Możemy, dla przykładu typować zwycięzcę wyborów prezydenckich w USA czy zdobywcę filmowych Oscarów. Jak widać, u bukmacherów obstawiać możemy większość dyscyplin sportowych i nie tylko, ponieważ tak naprawdę wszystko zależy od wyobraźni bukmachera, ponieważ jeśli coś jest na tyle popularne, aby przyciągnąć potencjalnych, początkujących graczy zakładów bukmacherskich, to bukmacher bardzo chętnie wystawi na to zakład.

Darmowy bonus betfan
Darmowy bonus betfan

No dobrze, a co robić (a czego nie robić) – kiedy dopiero startujemy w obstawianiu zakładów?

 Każdy – nawet najlepszy sportowiec może mieć słabszy dzień i przegrać. No dobrze – ale co to ma do bukmacherki? A właśnie że ma dużo, otóż podstawowym błędem prawie każdego nowicjusza, jest łatwe zniechęcanie się po nieudanych typach bukmacherskich, a naprawdę nie trzeba dużo, aby zainwestowane pieniądze pomnożyć. Wygrywanie pieniędzy jak wiadomo jest głównym celem grania u bukmachera – bo jak powszechnie wiadomo; pieniądze szczęścia nie dają, ale dobrze jak je mamy.

Granie za małe kwoty prawie nigdy nie pozwoli nam wygrać dużych ilości pieniędzy (chociaż są i wyjątki – na przykład zakłady akumulowane), dlatego też musimy się dobrze zastanowić, zanim zaczniemy obstawiać większe sumy. No i przydałoby się również zdobyć trochę doświadczenia przed tym, nieprawdaż? Podstawową zasadą, która powinna przyświecać nowym graczom jest granie kilku kuponów za małe sumy. Taki wkład własny pozwoli nam, nawet jeśli nie będziemy wygrywać za każdym razem, po pierwsze wyjść na zero, a co więcej przy odrobinie skrupulatności i szczęścia zapewni nam dodatkowy dochód, który może być bardzo przyjemny dla portfela. Jeśli jednak granie na zakładach bukmacherskich, jest dla nas tematem który dopiero się pojawił w naszych myślach niedawno, możemy skorzystać z tak zwanych freebetów bukmacherskich dla nowych graczy. Jest to o tyle wygodna forma, że (legalna) firma bukmacherska daje nam możliwość na wytypowanie zakładów praktycznie za ich środki, co jest ogromnym plusem dla początkującego gracza.


Betfan zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułCiekawostki i porady dla graczy zakładów bukmacherskich
Następny artykułJak regularnie wygrywać u bukmachera?
W Polsce bukmacher internetowy to ten, który posiada licencję i zezwolenie na działalność hazardową online. Bukmacher internetowy, który jest najbardziej popularny w Polsce to obecnie STS i Fortuna. Bonusy za darmo, promocje dla nowych gracz, wysokie kursy i świetna oferta zakładów sportowych.