Piłka nożna ma bardzo wielu fanów. Ba, w naszym kraju jest uznawana (mimo braku sukcesów) za sport narodowy. Wracając jednak do tematu, wiele osób w naszym kraju bardzo chciałaby zarabiać na tym, co kocha robić – w końcu niektórzy przesiadują całe wieczory na oglądaniu meczy online. Jak więc możemy oglądać mecze w internecie, i jednocześnie na tym zarabiać?

Oglądanie meczów online – czy oprócz zabawy, możemy na tym zarobić?
Oglądanie meczów online – czy oprócz zabawy, możemy na tym zarobić?

Zacznij od wyboru legalnego bukmachera

Jeśli dopiero zaczynasz typować mecze online – to warto wybrać jest bukmachera z najlepszym kursem. Na czym to polega? Po prostu na tym, że jest to firma, która oferuje najwięcej pieniędzy na dany zakład. Oczywiście nie musimy wybierać tylko jednego bukmachera, ponieważ na naszym rynku mamy ponad czternastu (na ten moment) legalnych bukmacherów, u których możemy obstawiać zakłady bukmacherskie na sport – bądź też na zakłady specjalne. Dlatego też wybranie najlepszych trzech może okazać się dla nas bardzo korzystne pod względem pieniężnym (nie zapominajmy o bukmacherskich bonusach na start!).

sts bonus bez depozytu
sts bonus bez depozytu

Obstawiaj odpowiedzialnie!

Odpowiedzialne obstawianie piłki nożnej to przede wszystkim ustalenie pewnego limitu (dajmy na przykład miesięczny limit) na pieniądze wydawane przez nas na obstawianie piłki nożnej. Jeśli lubimy obstawiać zakłady bukmacherskie przez telefon, to każda aplikacja posiada funkcję „odpowiedzialnej gry” czyli ustalonego przez nas limitu środków, którego po prostu nie da się przekroczyć. To bardzo dobre rozwiązanie, które sprawi, że po prostu nie przesadzimy z wydawaniem pieniędzy na zakłady bukmacherskie. Nie możemy zapomnieć o tym, że zakłady sportowe to silnie uzależniające gry losowe.  Warto, więc zajrzeć do zakładki „odpowiedzialna gra” i ustalić miesięczny lub tygodniowy limit, który będzie ograniczał nasze niezdrowe zapędy.

Piłka nożna a wiedza o niej

Wiedza na temat piłki nożnej jest niezbędna do regularnego wygrywania zakładów bukmacherskich na ten sport. Jeśli nie mamy chociaż minimalnej wiedzy na ten temat futbolu, to nie ma opcji że będziemy wygrywać z bukmacherem na zakładach. Już większe szanse mamy na wygranie ,,zakładów” w totolotka. No ale do rzeczy – oprócz poprawy naszego zdrowia i samopoczucia – będziemy w stanie zdobyć doświadczenie w tym sporcie, przez co po jakimś czasie – oglądając spotkania sportowe – będziemy w stanie przewidzieć, co nasza ulubiona drużyna zrobi następnie – przez co z czasem będziemy po prostu typować – zamiast oglądać spotkania – zrobimy coś innego (posprzątamy w domu, etc) a następnie po prostu spokojnie otworzymy naszą aplikację bukmacherską bądź witrynę bukmachera oraz odbierzemy naszą wygraną. Ale wiadomo, bez pracy nie ma kołaczy.

Taktyka obstawiania

Jeśli nie posiadamy własnego – unikalnego stylu typowania – to raczej daleko nie zajedziemy. Naturalnie każdy ,,sposób” możemy wykorzystać tylko raz, ponieważ oczywiście bukmacherzy głupi nie są (,,tak zwany mądry Polak po szkodzie”) – więc cały czas musimy się adaptować pod względem obstawiania – żeby móc po prostu za każdym razem kiedy obstawiamy – wodzić bukmachera ,,za nos”.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułCiekawe porady o bukmacherce
Następny artykułTop 3 porad zakładów bukmacherskich
W Polsce bukmacher internetowy to ten, który posiada licencję i zezwolenie na działalność hazardową online. Bukmacher internetowy, który jest najbardziej popularny w Polsce to obecnie STS i Fortuna. Bonusy za darmo, promocje dla nowych gracz, wysokie kursy i świetna oferta zakładów sportowych.