Wielu graczy zakładów bukmacherskich zdaje sobie sprawę z tego, iż STS jest uważany (czy tego chcą czy też nie) za jednego z najlepszych, bukmacherów na naszym rynku. Dlatego też, w dniu dzisiejszym przedstawimy wam ofertę tego bukmachera!

Oferta zakładów – STS online

Oferta bukmacherska STS online

Oferta zakładów STS w sieci jest porównywalna do tej, jaką znaleźć można w stacjonarnych oddziałach tej firmy. Wystarczy że odwiedzimy portal STS i sprawdzimy, co dokładnie znajduje się na liście dostępnych dyscyplin sportowych i zdarzeń. Łącznie w STS mamy 32 działy, które odpowiadają różnym sportom i nie tylko. W kategorii „Rozrywka” znajdziemy, na przykład, typy na Oscary, programy telewizyjne i wiele innych. W odpowiednich okresach dostępne są tutaj także zakłady bukmacherskie na wybory.

Polityka, wbrew pozorom, bardzo interesuje graczy i bukmacherzy widzą to dość wyraźnie. Po nowelizacji ustawy hazardowej w 2017, STS jako trzeci w naszym kraju otrzymał licencję na przyjmowanie zakładów wzajemnych przez internet. Co prawda jego strona internetowa działała od 2012 roku, ale pozwalała ona tylko na sprawdzanie aktualnej oferty łącznie z kursami.

Darmowy bonus betclic
Darmowy bonus betclic

Rodzaje kuponów u STS :

– AKO –kupony zawierające od 2 do 100 spotkań. Aby zdobyć wygraną, trzeba trafić każde ze zdarzeń, jakie zostały przez nas obstawione.

– SOLO – podstawowy zakład dostępny w ofercie. Stawiamy tylko jedno spotkanie i cała wygrana zależy od powodzenia jednego zdarzenia.

– MAXIKOMBI – Ten rodzaj kuponu pozwoli na podzielenie kuponu na grupy od A do M, dzięki czemu możemy popełnić do aż 12 błędów, a i tak zostanie przyznana nam pewna suma naszej wygranej. Warto dodać, iż w takim kuponie możemy obstawić od 2 do aż 100 pozycji.

– Kupony z pewniakami – rodzaj kuponu maxikombi, jednakże różnica polega na tym, iż zawieramy w tym zakładzie jeszcze dodatkową grupę. Pewne typy muszą być udane, abyśmy mieli możliwość otrzymania wygranej.

– Kupon Bezpieczny – to kupon, w którym, można nie trafić jednego meczu, a i tak wygramy. Aby go postawić, musimy zagrać mecze z kursem wynoszącym co najmniej 2.00, natomiast kurs ogólny całego zakładu musi wynosić co najmniej 175.

Przedstawiamy wam pełną listę dyscyplin którą możemy obstawiać w STS online :

– Badminton – Bandy – Baseball – Biathlon – Biegi Narciarskie – Boks – Bowls – Darts – Esport – Futbol Amerykański – Futbol Australijski – Futsal – Hokej na Lodzie – Kolarstwo – Kombinacja Norweska – Krykiet – Koszykówka – Piłka Ręczna – Piłka Nożna – Rajdy – Rozrywka – Rugby – Siatkówka – Skoki Narciarskie – Snooker – Sporty Walki (w tym KSW) – Tenis – Tenis Stołowy – Unihokej – Zakłady Specjalne (polityka, programy TV itp.) – Żużel

Kod na start od STS

Podczas rejestracji konta możemy wpisać kod promocyjny “BETONLINE” otrzymujemy na start 29 PLN bez depozytu (bez konieczności wpłaty pieniędzy), a także do 1200 PLN za przelew od STS jeśli będziemy chcieli wpłacić swój pierwszy depozyt!


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułTexas Hold’em Poker – Poradnik dla początkujących
Następny artykułDarmowe spiny – gdzie możemy je znaleźć?
W Polsce bukmacher internetowy to ten, który posiada licencję i zezwolenie na działalność hazardową online. Bukmacher internetowy, który jest najbardziej popularny w Polsce to obecnie STS i Fortuna. Bonusy za darmo, promocje dla nowych gracz, wysokie kursy i świetna oferta zakładów sportowych.