Betclic to jeden z tych bukmacherów, którzy przed nowelizacją ustawy hazardowej był bardzo lubianym bukmacherem, dlatego też gracze musieli pogodzić się z tym, że na jakiś czas nie będą mogli obstawiać u tego bukmachera, jednakże możemy już spokojnie wam oznajmić, że Betclic powrócił, dlatego też przedstawimy wam jego ofertę zakładów online!

Oferta zakładów online od Betclic

Powrót Betclic do Polski

Po nowelizacji ustawy hazardowej Betclic wiedział, iż na jakiś czas będzie musiał przestać oferować zakłady bukmacherskie w naszym kraju. Kiedy jednak zdobył licencję i powrócił – to już wtedy zdawał sobie sprawę, że dobrze przeprowadzona akcja marketingowa i nawiązanie współpracy z poszczególnymi klubami sportowymi może przyczynić się do wzrostu jego popularności w naszym kraju, stąd też Betclic zaangażował się w sponsorowanie naszego rodzimego sportu. Obecnie w ten sposób bukmacher Betclic sponsoruje Reprezentację Polski w siatkówce mężczyzn, dwoma drużynami z polskiej Ekstraklasy – Lechią Gdańsk, a także Piastem Gliwice.

Oferta E-sportowa – Betclic

W ofercie online Betclic możemy obstawiać wiele gier znanych i lubianych wśród młodzieży, a mowa tutaj o tytułach takich jak :

– StarCraft 2

– Overwatch

– CS:GO

– League of Legends

Darmowy bonus betclic
Darmowy bonus betclic

Jak wygląda strona internetowa Betclic?

Witryna Betclic stara się utrzymywać kolorystykę zbliżoną do logo Betclic, czyli biały i czerwony. Po części nawiązuje to do braw Polski, co Betclic wykorzystuje podczas swoich kampanii marketingowych. Nie sposób nie odnieść wrażenia, że styl wydaje się nieco mało ergonomiczny, sprzecznym z ludzką intuicją rozwiązaniem wydaje się zastosowanie jedynego przewijanego modułu. Warto także dodać, że w górnym pasku widzimy tylko cztery zakładki : zakłady, na żywo, promocje i totalizator. Ten ostatni to kolejny element, którym Betclic wyróżniał się od innych graczy na rynku.

Bonusy na start od Betclic

Jeśli jesteśmy początkującymi graczami bukmacherskimi, i zarejestrujemy nasze konto u Betclic, to zaproponuje nam on bonus w postaci 550 zł, ale żeby ten bonus otrzymać należy wpisać kod promocyjny, który możemy wykorzystać podczas rejestracji konta na oficjalnej stronie internetowej bukmachera pod adresem www.betclic.pl. Czym jest zakład bez ryzyka (cashback) w Betclic? To znana forma nagradzania nowych graczy bukmacherskich, jeśli kupon nie wejdzie, Betclic zwraca pełną kwotę użytkownikowi. W przypadku wygranej bukmacher wymaga sześciokrotnego obrotu, przy minimalnym kursie 2.0. Kod do bonusu brzmi ,,KOD550”. Dość łatwy do zapamiętania kod, nieprawdaż?

Kolejną ciekawą promocją od Betclic jest tak zwane Multi Plus. Oferta polega na zwiększeniu procentowej wartości zwycięskiego kuponu, na którym znajduje się minimum pięć zdarzeń. Poniżej dokładne wartości zwiększenia kuponu w Multi Plus:

5 meczów – 7% więcej

6 meczów – 14% więcej

7 meczów – 20% więcej

8 meczów – 25% więcej

9 meczów – 30% więcej

10 meczów – 35% więcej

11 meczów – 40% więcej

12 meczów  – 45% więcej

13+ meczów – 50% więcej


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułLegalne mecze w internecie za darmo – czy to możliwe?
Następny artykułTexas Hold’em Poker – Poradnik dla początkujących
W Polsce bukmacher internetowy to ten, który posiada licencję i zezwolenie na działalność hazardową online. Bukmacher internetowy, który jest najbardziej popularny w Polsce to obecnie STS i Fortuna. Bonusy za darmo, promocje dla nowych gracz, wysokie kursy i świetna oferta zakładów sportowych.