Każdy chciałby tylko wygrywać na zakładach bukmacherskich, jednakże z drugiej strony nie da się tak przecież, bo gdyby każdy wygrywał na zakładach, to bukmacherzy by bankrutowali jeden po drugim. Jak więc nie przegrać u bukmachera? O tym dowiesz się już za chwilę!

Obstawianie zakładów u bukmachera – jak nie przegrać?

Poćwicz zachowanie spokoju

Ważne jest, aby wszystko traktować obojętnie, bo to może wpłynąć na to, czy nasze kupony wygrywają. Dobrym sposobem, aby nie ekscytować się naszym typem, jest nauczenie się uspokajania. Oczywiście nie wydaje się to mieć żadnego szczególnego związku z zakładami sportowymi, ale weź pod uwagę następujący fakt: najlepsi gracze zakładów bukmacherskich zawsze zachowują spokój do końca, dlatego zazwyczaj są w stanie obstawiać wygraną.

Szanse na zwycięstwo

Tak naprawdę na twoje zwycięstwo składa się z wielu czynników. Żaden typ nie może zagwarantować wygranej, ale żaden polski bukmacher nie użyje brudnych sztuczek, aby pozbawić obstawiających możliwości wygrania typu. Krótko mówiąc – gdy wiemy coś o danej dyscyplinie, to oczywiście mamy szczęście, możemy liczyć na pozytywne wyniki, a wysokość pieniędzy zależy od kwoty, jaką płacimy i częstotliwości zdarzeń. Mówiąc o typach zakładów, które mają największe szanse na wygraną, są to zdecydowanie single. Ale łatwiej powiedzieć niż zrobić, prawda? Dlatego, aby wygrać u bukmachera, musimy mieć odpowiednie doświadczenie sportowe w temacie, na który chcemy obstawiać, znajomość konkretnego typu zakładów sportowych oraz odpowiednie umiejętności, które pomogą nam przewidzieć wyniki bukmachera.

sts bonus bez depozytu
sts bonus bez depozytu

Naucz się analizować rozgrywkę

Naturalnie wydaje się to takie łatwe, ale z drugiej strony analiza twoich typów bukmacherskich nie jest taka prosta, ponieważ potrzeba dużo czasu, wiedzy oraz odpowiednich umiejętności, aby przeanalizować daną rozgrywkę w każdym calu. Dlatego też najlepszym sposobem na naukę tego ważnego narzędzia w życiu każdego gracza zakładów jest przeczytanie kilku książek na ten temat, przeglądanie for bukmacherskich w poszukiwaniu porad, oraz sformułowanie własnych reguł, które pozwolą ci na odpowiednie analizowanie danej rozgrywki. Pamiętaj jednak, że przecież twoja pierwsza, druga a nawet i dziesiąta analiza może nie dojść do skutku, dlatego też staraj się cały czas zdobywać wiedzę i doświadczenie na ten temat, jeśli masz ochotę doprowadzić swoją analizę do perfekcji. Pamiętaj – im lepiej wykonujesz analizę bukmacherską, tym większe szanse ku temu, że uda ci się wygrać twój zakład!

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Obstawiaj więcej, za mniej

Naturalnie pamiętaj, aby każdy twój zakład był w miarę opłacalny, ale jeśli nie jesteś pewien w ogóle od czego zacząć, możesz postawić kilka zakładów za np. 2-5 zł, aby rozeznać się w sytuacji, i zobaczyć co działa. Pamiętaj też, że rozbijanie ,,dużych” typów na mniejsze też jest dobrym pomysłem, bo nawet jeśli kilka z nich nie uda ci się wygrać, to reszta powinna zrekompensować te straty.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułDlaczego warto jest posiadać własną bazę typów bukmacherskich?
Następny artykułRejestracja u kilku legalnych bukmacherów – czy to jest tego warte?
W Polsce bukmacher internetowy to ten, który posiada licencję i zezwolenie na działalność hazardową online. Bukmacher internetowy, który jest najbardziej popularny w Polsce to obecnie STS i Fortuna. Bonusy za darmo, promocje dla nowych gracz, wysokie kursy i świetna oferta zakładów sportowych.