Typowanie piłki nożnej może być dla nas bardzo ciężkie na początku, jeśli będziemy to robić bez odpowiedniego przygotowania oraz pomysłu na to, co tak naprawdę chcemy zrobić. Dlatego też, stworzyliśmy dla was specjalnie ten poradnik, który przedstawi wam najlepsze sposoby na typowanie piłki nożnej na zakładach bukmacherskich. Zapraszamy do lektury!

Najlepsze sposoby na typowanie piłki nożnej na zakładach bukmacherskich

Zanim zaczniesz obstawiać – dobierz odpowiedniego bukmachera

Zanim zaczniemy obstawiać wyniki meczów piłki nożnej, warto jest na spokojnie przekartkować ofertę każdego legalnego bukmachera, który oferuje zakłady bukmacherskie w naszym kraju. A może akurat trafimy na taki bonus na start, który przypadnie nam idealnie do naszego pierwszego typu? Oprócz znalezienia odpowiedniej oferty bukmacherskiej dla nas, przecież możemy równie dobrze zarejestrować kilka swoich kont u różnych bukmacherów – przez co otrzymamy trzykrotnie większą ilość bonusów na rozpoczęcie typowania u nich – lecz musimy pamiętać wtedy o tym, że kurs w takim wypadku może być różny, i najlepiej jest wtedy wybrać trzech bukmacherów – którzy mają najwyższe kursy.

Darmowy bonus betclic
Darmowy bonus betclic

Wystrzegaj się nielegalnych bukmacherów

Polskie Ministerstwo Finansów nie jest w stanie zablokować dosłownie każdego nielegalnego bukmachera – dlatego też nawet najmniejsze podejrzenie, że dany bukmacher nie posiada licencji naszego Ministerstwa Finansów na obrót zakładami wzajemnymi – powinno sprawić, że zaczniemy szukać zakładów bukmacherskich u kogoś innego, niż u nielegalnych bukmacherów – a jak to sprawdzić? Wystarczy, że popatrzymy na domenę danego bukmachera – jeśli nie kończy się ona na ,,.pl” – to znak, że firma działa na ,,terenie” naszej sieci nielegalnie. Kolejnym sposobem na to, jest sprawdzenie stopki strony, czy posiada ona odpowiednią formułkę z pozwoleniem od naszego, Polskiego Ministerstwa finansów.

Jeśli uprawiałeś kiedyś piłkę nożną – to tym lepiej dla ciebie!

Uprawiając piłkę nożną, zapewne poznałeś/aś  niektóre taktyki, jakie stosuje się w grze przy piłce. Przydatność tego doświadczenia polega na tym, że zakłady bukmacherskie na piłkę nożną to nic innego jak próba przewidywania wyniku. Kto lepiej odgadnie wynik – wygrywa. Ale musimy mieć też na uwadze, że bukmacher też zatrudnia ludzi, którzy mieli bądź nadal mają doświadczenie z typowaniem wyników właśnie u firm bukmacherskich. Dlaczego? To proste, ponieważ lepiej jest zatrudnić osobę, która potrafi o wiele więcej od bukmachera wygrać, i jej płacić normalną pensję niż pozwolić jej dalej wygrywać.

Fora bukmacherskie – świetna opcja dla głodnych wiedzy

Dla początkującego gracza, takie fora mogą okazać się bardzo przydatne, ponieważ niewielu graczy tak naprawdę wie, jak skutecznie obstawiać zakłady na piłkę nożną. Znaleźć tam możemy ,,fachowe” porady od osób, które w ,,bukmacherce” siedzą od dłuższego czasu, nie mówiąc o tym, że zapewne również możemy tam poznać osoby, które będą chciały utrzymać z nami dłuższy kontakt, dzięki czemu typowanie stanie się jeszcze przyjemniejsze.


Lvbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułJaką firmę bukmacherską wybrać?
Następny artykułCzy opłaca się korzystać z pomocy for bukmacherskich?
W Polsce bukmacher internetowy to ten, który posiada licencję i zezwolenie na działalność hazardową online. Bukmacher internetowy, który jest najbardziej popularny w Polsce to obecnie STS i Fortuna. Bonusy za darmo, promocje dla nowych gracz, wysokie kursy i świetna oferta zakładów sportowych.