Kompleksowy przegląd bukmachera Fortuna

Obowiązkowo należy precyzyjnie sprawdzić każdego bukmachera (stacjonarnego, czy internetowego) przed wykonaniem tam rejestracji. Co prawda Fortuna działa z powodzeniem już od 1996 roku, ale taka postawa również w tym przypadku jest wskazana. Z pomocą przychodzi nasz artykuł. Jak można typować w tej firmie bukmacherskiej? Przeczytaj również o oferowanych przez Fortunę bonusach na dzień dobry…

Jak obstawiać stacjonarnie?

To jedna z dostępnych obecnie opcji. Kiedyś na pewno typowanie w lokalach naziemnych cieszyło się znacznie większym zainteresowaniem. Teraz więcej osób, mimo wszystko, woli grać w sieci. Ale po kolei. Fortuna to legalna firma bukmacherska, która ma papiery na oferowanie zakładów wzajemnych w sposób stacjonarny. Pod tym kątem więcej lokali naziemnych ma jedynie STS. Punkty stacjonarne Fortuny są rozsiane po całej Polsce. Jeśli wybierasz się gdzieś po raz pierwszy w życiu, to nie zapomnij o pewnej rzeczy. Zweryfikuj aktualne godziny otwarcia punktów Fortuna. Po to, by nie „pocałować klamki”. Szczególnie jest to ważne, jak masz zamiar odwiedzić lokal naziemny wczesnym rankiem lub późno wieczorem itp. W jaki sposób można zaś sprawdzić godziny otwarcia oraz zamknięcia? W tym przypadku warto uruchomić https://www.efortuna.pl/pobocky. Wystarczy tam tylko wybrać województwo, a potem miasto. Dzięki temu udasz się do punktu naziemnego w odpowiednim terminie. Samo typowanie jest zaś bardzo proste. Należy tylko wybrać wydarzenie, wpisać jego numer na kartkę, podać stawkę i zapłacić za kupon.

sts online nowy bonus
Nowa oferta darmowych bonusów w STS online

Czy warto założyć internetowe konto?

Zakłady bukmacherskie już od wielu lat są dostępne przez internet. Na szczęście coraz mniej osób ma obawy przed takim typowaniem. Wszak są one tutaj kompletnie bezzasadne… Fortuna to firma bukmacherska, która posiada odpowiednie zezwolenie także na oferowanie wydarzeń przez sieć. Co jeszcze się tutaj mocno liczy? Na pewno taka kwestia, że po założeniu internetowego konta można liczyć na wiele bonusów. Pomocna jest tutaj chociażby Fortuna strefa typera. Jest to swego rodzaju czat bukmacherski. Jeśli zadasz tam pytanie o bonusy, to na pewno uzyskasz satysfakcjonujące Cię odpowiedzi. W razie czego możesz też skorzystać z Działu Obsługi Klienta. Ogólnie ta firma bukmacherska oferuje obecnie m.in. zakład bez ryzyka w kwocie 20 PLN. Dodatkowo można zainkasować zwrot za pierwszy przegrany kupon. Jakie są tutaj najważniejsze warunki? Należy założyć konto, wpłacić kasę oraz zagrać pierwszy kupon. Jeśli nie uda Ci się trafić, to otrzymasz od Fortuny zwrot stawki. Nawet do 600 PLN.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod
STS.pl1640 PLN w bonusach!BETONLINE
Superbet.pl34 PLN freebetBETONLINE
eFortuna.pl2230 PLN w bonusachBETONLINE
Betfan.pl600 PLN cashbackBETONLINE

Do wyboru jest także aplikacja mobilna

Zależy Ci na tym, by typowanie odbywało się nie tylko szybko, lecz także komfortowo? Fortuna daje wiele możliwości na tym polu. W końcu obstawianie może być realizowane przy pomocy aplikacji mobilnej. Sporo osób decyduje się na takie rozwiązanie. Aby z niego skorzystać, aplikacja mobilna musi być najpierw pobrana, a potem zainstalowana. Np. na Twoim telefonie komórkowym. Potem będziesz mógł z niej swobodnie korzystać.

Poprzedni artykułRozrywka w Betfan – co kryje się pod tą kategorią?
Następny artykułNajlepsze typy bukmacherskie – gdzie ich szukać?
W Polsce bukmacher internetowy to ten, który posiada licencję i zezwolenie na działalność hazardową online. Bukmacher internetowy, który jest najbardziej popularny w Polsce to obecnie STS i Fortuna. Bonusy za darmo, promocje dla nowych gracz, wysokie kursy i świetna oferta zakładów sportowych.