Nowi typerzy zapewne często zastanawiają się, w jaki sposób mogą regularnie wygrywać na swoich typach, jednakże wielu z nich nie zdaje sobie sprawy z tego, że nie jest to takie proste.

Jak wygrywać z bukmacherem – poradnik

Może na początek – czego powinniśmy unikać na samym starcie?

Początkujący typerzy zawsze obstawiają tak zwane ,,pewniaki”. Są to zakłady, w których po prostu nie da się przegrać. Oczywiście, z jednej strony to w porządku – nowy typer uczy się obstawiać, jednakże musimy pamiętać o tym, że jeśli chcemy wygrywać ,,grubą kasę” – to musimy się przygotować na ryzyko (pieniężne i emocjonalne) – związane z typowaniem. Najlepszym ,,remedium” na bolączkę nowych typerów jest – przy rozpoczęciu zabawy z bukmacherką, ułożenie planu obstawiania. Warto jest wykorzystać wiedzę na temat dyscypliny którą chcemy obstawiać (oczywiście o ile ją mamy), podstawą przy obstawianiu również jest zrozumienie zasady ustalania kursu przez bukmacherów. Dużym atutem (nawet początkującego gracza) jest wzięcie pod uwagę rachunku prawdopodobieństwa. Z racji tego że na tym rachunku właśnie opiera się cała analiza sportowa – jeśli wykonamy ją poprawnie, uzyskamy sporą przewagę nad bukmacherem.

sts bonus bez depozytu
sts bonus bez depozytu

Najważniejsze jest skupienie uwagi na danej kategorii sportowej w której czujemy się pewni, ile chcemy przeznaczyć na zakłady bukmacherskie oraz w jaki sposób chcemy typować. Taki plan pomoże nam zwiększyć nasze szanse na wygraną. Pamiętajmy żeby zawsze zachować rozsądek i rozwagę, bo wtedy mamy o wiele większe szanse aby wyjść na plus. No i też będzie to lepsze dla naszej psychiki.

Zadbaj o zdobywanie informacji ze sprawdzonych źródeł

Aby poprawnie obstawiać zakłady bukmacherskie – potrzebna będzie nam odpowiednia wiedza ze sprawdzonych źródeł. Na szczęście, w dobie XXI wieku i ogólnego dostępu do Internetu nie ma z tym większego problemu. Fora bukmacherskie to jeden z dostępnych przykładów, bądź też poradniki bukmacherskie, lepiej jest nie brać sobie ,,do serca” wszystkiego co w nich piszą, a wykorzystać jedynie kawałki wiedzy które na pewno nam się przydadzą w drodze do uzyskania naszego własnego stylu typowania. Jeśli jednak chcemy zacząć wygrywać zakłady pod rząd, warto skupić się na obstawianiu zakładów tylko na jeden sport. Piłka nożna jest tutaj bardzo dobrym przykładem, z racji tego że jest to najpopularniejszy sport w Polsce (na świecie również). Dlatego też bukmacherzy z chęcią oferują multum zakładów właśnie na piłkę ,,kopaną” – dzięki czemu łatwym kosztem będziemy w stanie zdobyć doświadczenie, jednocześnie nie rozbijając przy tym banku. Lub naszego domowego budżetu, jak kto woli.

Zarejestruj się u kilku bukmacherów

Tak naprawdę, nic nas to nie kosztuje, jest w pełni legalne, a dodatkowo dzięki takiemu rozwiązaniu możemy zyskać naprawdę ciekawe bonusy bukmacherskie na start. Pamiętajmy, że różni bukmacherzy oferują różne kursy i zakłady na interesującą nas dyscyplinę sportową. Dla jednych może to być na przykład e-sport, dla innych piłka nożna, ale co jest ważne, to powinniśmy pamiętać o tym, że musimy postarać się wybrać jak najlepszą ofertą dopasowaną do nas, co zwiększa nasze szanse na zarobienie sporych ilości pieniędzy na naszych zakładach.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułDlaczego media tak często demonizują gry online?
Następny artykułInteresujesz się e-sportem? To co powiesz na zarabianiu na nim?
W Polsce bukmacher internetowy to ten, który posiada licencję i zezwolenie na działalność hazardową online. Bukmacher internetowy, który jest najbardziej popularny w Polsce to obecnie STS i Fortuna. Bonusy za darmo, promocje dla nowych gracz, wysokie kursy i świetna oferta zakładów sportowych.