Wygrywanie u bukmachera to ciężki kawałek chleba. Nikt nie jest w stanie być ,,najlepszym” – bez włożenia w to co robi sporej ilości czasu oraz energii. Aby regularnie wygrywać trzeba… albo nie. To opowiemy wam w naszym poradniku!

Jak regularnie wygrywać u bukmachera?

Przygotuj się mentalnie – bez tego może być problem

Myślenie o zakładach bukmacherskich ,,na spokojnie” – jest o tyle ważne, że może to mieć realny wpływ na to czy będziemy regularnie wygrywać u bukmachera czy też nie. Dobrym sposobem na to aby spokojnie ,,zajmować się” naszymi typami to – jeśli mamy osobowość kompulsywną – kupmy sobie zabawkę aby ,,zająć ręce”. Inni ludzie zaś mogą na przykład ćwiczyć techniki oddychania. Naturalnie każdy ma swoje sposoby na to, aby się uspokoić – każdy sposób jest dobry – o ile nas to uspokaja.

Obstawianie małych sum – czyli najlepiej zacząć robić ,,kroczek po kroczku”

Obstawianie sum które przekraczają połowę naszego miesięcznego dochodu, tylko dlatego że chcemy więcej wygrać – jest po prostu głupie. Zawsze lepiej jest wygrać niewiele, niż nie wygrać wcale – bądź też stracić dużo pieniędzy (jeśli obstawimy sporą sumę) – nieprawdaż? Oczywiście – kto nie ryzykuje – ten nie pije szampana. Ale najlepiej przecież podejmować świadome ryzyko, ponieważ jeśli z czasem staniemy się naprawdę niezłymi typerami – i regularnie będziemy wygrywać małe sumy – to później możemy przejść do obstawiania większych sum – czyż nie?

Darmowy bonus betfan
Darmowy bonus betfan

Zwrócenie uwagi na to co typujemy jest kluczowe

Jeśli chcemy zacząć wygrywać zakłady bukmacherskie pod rząd, warto skupić się na obstawianiu tylko tej dyscypliny sportowej w której mamy doświadczenie oraz wiedzę. Większość sportów ma to do siebie, że o ile są do siebie podobne, to bukmacherzy będą proponować na nie podobne zakłady bukmacherskie. Przykładem jest tutaj na przykład zakład 1×2 – czyli zakład trzydrogowy – który może występować zarówno w piłce nożnej, w siatkówce czy też koszykówce.

Chcesz lepiej obstawiać? – Zdobądź doświadczenie sportowe!

Większość zakładów bukmacherskich, jest na sport. W zakładach bukmacherskich możemy obstawiać na przykład spotkanie GKS-u Tychy z Górnikiem Zabrze (totalnie przypadkowo podane drużyny). Chodzi tu mniej więcej o to, że jeśli chcemy regularnie wygrywać z bukmacherem, to fajnie na przykład byłoby znać taktyki które nasze ulubione drużyny wykorzystują, czyż nie? Jeśli chcemy regularnie wygrywać na zakładów bukmacherskich, to powinniśmy najpierw się nieco więcej dowiedzieć o sporcie, który lubimy obstawiać (bądź chcemy obstawiać w przyszłości), jakich taktyk używają oraz czego możemy się po nich spodziewać. No ale do rzeczy – jeśli zaczniemy uprawiać ten sport, który będziemy obstawiać w przyszłości – będziemy mieli większe szanse na regularne wygrywanie kiedy zdobędziemy doświadczenie w tym sporcie.

Podsumowując – jak regularnie wygrywać u bukmachera?

Tak naprawdę dużo zależy od nas – aby regularnie wygrywać u bukmachera potrzebujemy mieć doświadczenie w sporcie, który chcemy obstawiać, znać w jaki sposób bukmacher proponuje nam zakłady – oraz nie powinniśmy przesadzać z kwotą którą chcemy obstawiać.


Etoto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułPoczątkujący graczu zakładów bukmacherskich – mamy dla ciebie poradnik!
Następny artykułJaką firmę bukmacherską wybrać?
W Polsce bukmacher internetowy to ten, który posiada licencję i zezwolenie na działalność hazardową online. Bukmacher internetowy, który jest najbardziej popularny w Polsce to obecnie STS i Fortuna. Bonusy za darmo, promocje dla nowych gracz, wysokie kursy i świetna oferta zakładów sportowych.