Zawodowcy systematycznie przeglądają historię własnych zagranych typów. Grając w bukmacherach online, które legalnie działają na terenie naszego kraju, można to zrobić bardzo szybko i sprawnie. Dlaczego jednak warto poświęcać swój czas na zrealizowanie tej czynności?

jak wygrywac u bukmachera
Czy z bukmacherem można wygrać? Jak to zrobić?

Informacje na temat własnej gry

Na bazie historii – do tej pory zagranych typów – można wysunąć wiele interesujących wniosków. Każdy zawodnik musi co jakiś czas wejść do tej zakładki. Bukmacherzy online prowadzą takie statystyki za nas i dobrze jest z tego skorzystać. Na tej podstawie można ocenić, czy analiza spotkań jest na odpowiednim poziomie. Chyba każdy zgodzi się, że regularne wygrywanie pieniędzy w zakładach bukmacherskich to konieczność dokładnego zapoznania się ze wszystkimi najważniejszymi informacjami dotyczącymi danego meczu.

Zbyt często przegrywacie? Wasza historia zagranych typów jasno wskazuje, że ostatnie miesiące nie były dobre? Być może wynika to po prostu z tego, że nie przykładaliście się zbyt mocno do tego zadania. Sami musicie odpowiedzieć sobie na pytanie, czy przegrane kupony były właśnie tego wynikiem. Na podstawie historii zagranych typów można ocenić, jakie ligi przynoszą wam największe zyski, a jakie największe straty. Może warto jest skupić się tylko na tych najbardziej profitowych rozgrywkach, a odpuścić pozostałe? Takie informacje dają sporo do myślenia.

sts darmowy bonus bez wpłaty
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Czy muszę zmienić strategię?

Historia do tej pory zagranych typów w konkretnym bukmacherze online pozwala również odpowiedzieć na pytanie, czy konieczna jest zmiana strategii. Wybraliście pewien sposób gry, aczkolwiek czarno na białym widzicie, że to wszystko nie do końca się sprawdza? Macie zbyt wiele przegranych kuponów, przez co tracicie systematycznie coraz więcej pieniędzy z waszego konta?

Analizując do tej pory rozegrane typy łatwo można dojść do wniosku, czy konieczna jest zmiana stylu gry. Nawet najwięksi zawodowcy na samym początku często zmieniali strategię, aby dojść do optymalnego rozwiązania. Osoby początkujące powinny brać inspirację z najlepszych. Każdy z nich musi zatem systematycznie sprawdzać historie typów. Nie chodzi tylko o to, aby wejść, zobaczyć zakłady i wyjść. Trzeba z tego wyciągnąć konstruktywne wnioski.

Jak prowadzić historię typów?

Jeśli gracie w bukmacherach online, to najczęściej bez żadnego problemu macie dostęp do historii zagranych typów. Co mają zrobić osoby, które najczęściej wybierają stacjonarne firmy hazardowe? W takiej sytuacji należy samodzielnie prowadzić historię. Dobrze jest w tym celu korzystać np. z takiego programu, jak Microsoft Office Excel. Nie zaszkodzi mieć też kopię np. w zwykłym zeszycie – na wypadek jakiegoś wirusa na komputerze itp.

Warto zapisywać każdy zagrany typ, datę, stawkę, wynik końcowy. Im więcej informacji, tym łatwiej będzie potem przeanalizować grę. Nic więc dziwnego, że coraz więcej osób prowadzi takie statystyki. Nie zajmuje to aż tak dużo czasu, a dzięki temu łatwiej jest po prostu wygrywać większe pieniądze.

Następny artykułIle można wygrać u bukmachera?
Najlepszy bukmacher internetowy w Polsce to ten, który posiada najlepsze opinie graczy. STS i Fortuna to najbardziej popularni bukmacherzy online w Polsce. Oferują najciekawsze promocje i darmowe bonusy bukmacherskie.