Nowi gracze zakładów bukmacherskich często się zastanawiają, czy gra na zakładach bukmacherskich jest tego warta. Naturalnie, w czasie kwarantanna nuda jest poważnym problemem, jednakże tylko mała cząstka z nich, myśli o tym aby poszerzać swoją wiedzę. Dlatego też, dziś przedstawimy wam najciekawsze porady o bukmacherce!

Ciekawe porady o bukmacherce

Jakie obowiązki ma pracownik stacjonarnego punktu bukmacherskiego w Polsce?

Pierwszym obowiązkiem będzie na pewno przyjmowanie zakładów w godzinach otwarcia punktu. Zazwyczaj są to godziny 9-18. Ale wiadomo, że jak to już z bywa w branży usługowej, należy przyjść wcześniej, żeby otworzyć nasz punkt, oraz wyjść później, aby sprawdzić czy wszystko się zgadza na kasie, posprzątać oraz przygotować miejsce na następne otwarcie jutrzejszego dnia. Oprócz tego szeregowy pracownik zapewne musi wymieniać materiały reklamowe znajdujące się na ,,zakładzie” oraz udzielać informacji klientom.

sts bonus bez depozytu
sts bonus bez depozytu

Aplikacje bukmacherskie

Jeśli chodzi o to, skąd się wzięła popularność aplikacji bukmacherskich, to na pewno nie wzięła się ona z powietrza. Każdy lubi wygodę. Z racji tego że każdy dzisiaj posiada smartfona, to też po prostu gracze zamiast być zmuszonymi do przesiadywania przed komputerem, po prostu w dowolnym momencie swojego życia wyjmują telefon, logują się przez aplikację, a następnie obstawiają dowolny zakład, jaki oferuje im dana firma bukmacherska.

Fora bukmacherskie

Na forach bukmacherskich często występują osoby, które pracowały w firmach bukmacherskich i nierzadko też jest to dla nich dobra okazja, aby wylać z siebie wszystkie żale na temat swojej pracy. Bukmacherskie fora zamknięte zarządzane są przez moderatorów, zazwyczaj są to właściciele domen na których postawione są fora lub osoby o wyjątkowej wiedzy i cieszące się dobrą opinią. Moderatorzy mają za zadanie pilnować porządku na forum, dawać kary, a także rozwijać forum.

Obstawianie e-sportów

Tak naprawdę obstawanie e-sportów niczym nie różni się od typowania meczów w tradycyjnych dyscyplinach. Wybieramy swoją ulubioną drużynę e-sportową, ustalamy stawkę i wypuszczamy kupon w ,,objęcia bukmachera”. Oprócz zwykłych zakładów możemy zdecydować się na zakład z pojedynczym zdarzeniem, albo zaszaleć i wytypować zakład akumulowany, a więc zainwestować stawkę na więcej niż jeden mecz. Ten drugi wariant jest, oczywiście, bardziej opłacalny, ale jednocześnie trudniej osiągać w nim sukcesy.

Emocje w bukmacherce

Gracze zakładów bukmacherskich często nie zdają sobie sprawy z procesów zachodzących w ich głowach. Największe emocje zawsze rodzi oczekiwanie. Im bliżej zakończenia danego spotkania, tym silniejsze emocje towarzyszą typerowi. Porażce najczęściej towarzyszą uczucia negatywne takie jak złość czy smutek a w przypadku zwycięstwa jest to prawie zawsze radość i ulga. Od tego jak mocno odbiją się na nas uczucia, najczęściej zależy od stawki którą postawiliśmy, oraz od tego jakie samo typowanie ma dla nas wagę.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułJak najlepiej przygotować się do naszych pierwszych typów e-sportowych?
Następny artykułOglądanie meczów online – czy oprócz zabawy, możemy na tym zarobić?
W Polsce bukmacher internetowy to ten, który posiada licencję i zezwolenie na działalność hazardową online. Bukmacher internetowy, który jest najbardziej popularny w Polsce to obecnie STS i Fortuna. Bonusy za darmo, promocje dla nowych gracz, wysokie kursy i świetna oferta zakładów sportowych.