Unibet w czasach ,,szarej strefy” cieszył się dużą popularnością.  Jednakże nowelizacja ustawy hazardowej w 2017 zasadniczo sporo zmieniła na rynku bukmacherskim. Czy jest więc szansa na to, by ten bukmacher był znów w Polsce legalny?

Bukmacher Unibet – czy będzie on kiedykolwiek legalny w Polsce?

Unibet w Polsce po nowelizacji ustawy hazardowej

To właśnie od ,,widzimisię” Ministerstwa Finansów zależą decyzję dotyczące firm oferujących zakłady bukmacherskie dla Polaków. Wielu graczy dopytuje się, kiedy licencja Unibet w Polsce będzie dostępna. Niestety, trudno jest znaleźć odpowiedź na to pytanie w źródłach w 100% pewnych, a to dlatego, iż Ministerstwo aż tak szczegółowych danych nie podaje.

Na pewno jest szansa na to, by bukmacher Unibet stał się legalny w naszym kraju. By jednak do tego doszło, firma ta musi wyrazić chęć otrzymania niezbędnych pozwoleń, a to już proces, który nie trwa kilka dni, ale miesiące – w końcu wszyscy wiemy jak działają nasze urzędy…

Darmowy bonus betclic
Darmowy bonus betclic

Czy Unibet w 2019 roku jest legalny w Polsce?

Na ten moment Unibet jest nielegalny i ta sytuacja prawdopodobnie nie zmieni się w najbliższym czasie. Kto wie, może wkrótce będzie można podać więcej szczegółów na ten temat. Zmieniając lekko temat – doskonałym przykładem firmy zagranicznej z polską licencją jest Betclic Polska. Ta bardzo znana marka jest obecnie u nas legalnym bukmacherem i cieszy się naprawdę dużym zainteresowaniem typerów. Jeżeli Unibet otrzyma licencję w Polsce, Ministerstwo Finansów na pewno przekaże stosowną informację na ten temat.

Legalny w Polsce bukmacher podobny do Unibet-u – czy jest to możliwe?

Unibet był niegdyś jednym z ulubionych bukmacherów wśród polskich graczy. Teraz sytuacja jest nieco inna, co nie zmienia faktu, że wiele osób szuka bukmacherów podobnych do Unibet-u. Na pewno nie znajdziecie strony kropla w kroplę podobnej do zagranicznych stron www. Można jednak znaleźć takie serwisy, które rzeczywiście oferują niemal to samo co zagraniczny Unibet.

Polskie prawo zabrania organizowana przez internet gry w ruletkę czy karty z innymi internautami (wyjątek stanowi strona Total Casino). Tego rodzaju produkcji nie znajdziecie więcej u bukmacherów, a są przecież one dostępne w Unibet. Pod tym względem nie ma więc szans na znalezienie strony takiej jak Unibet Polska. Gdybyśmy mieli wybrać markę z Polski, która miałaby szansę konkurować z Unibet, na pewno byłby to STS. Najpopularniejszy bukmacher w naszym kraju jako jedyny oferuje legalne karty, pozwala na oglądanie meczów online, a jakby tego było mało – często organizuje promocje dla graczy.

STS – najlepszy legalny bukmacher dla Polaków

Legalny bukmacher STS oferuje swoim nowym typerom na początek aż 29 PLN bez konieczności wpłacania pieniędzy na konto gracza. Jak to właściwie działa? Bonus od STS to premia dla każdego, kto chce otrzymać pieniądze na obstawianie, a jednocześnie nie widzi mu się przelewanie własnych środków z banku. Do skorzystania z tej promocji potrzebne jest tylko kilka chwil wolnego czasu i wypełnienie formularza rejestracyjnego na stronie www.sts.pl. Opisywany bonus można otrzymać, wykorzystując kod promocyjny “BETONLINE“.

Unibet nie działa?

Nic w tym dziwnego, biorąc pod uwagę, że polskie władze ciągle stronę blokują, a sama firma cały czas stara się odpierać ataki. Pamiętajcie, że polska strona internetowa Unibet nie ma prawa funkcjonować w naszym kraju, a więc nawet jeśli uda wam się natrafić na moment, gdy jest dostępna, nie oznacza to, iż możecie legalnie w niej grać. Dopóki Unibet nie uzyska licencji Ministerstwa Finansów, granie u niego nie będzie zgodne z prawem. Tym samym może nas narazić na bardzo przykre konsekwencje z bardzo wysokimi karami pieniężnymi.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułCzy opłaca się korzystać z pomocy for bukmacherskich?
Następny artykułLegalne mecze w internecie za darmo – czy to możliwe?
W Polsce bukmacher internetowy to ten, który posiada licencję i zezwolenie na działalność hazardową online. Bukmacher internetowy, który jest najbardziej popularny w Polsce to obecnie STS i Fortuna. Bonusy za darmo, promocje dla nowych gracz, wysokie kursy i świetna oferta zakładów sportowych.