Milenium jako jeden z nielicznych graczy na rynku stawia dość mocno na rozbudowanie możliwie jak największej ilości promocji w myśl zasady aby każdy gracz mógł wybrać coś odpowiedniego dla siebie i nie był ograniczony jedynie bonusem startowym po wykorzystaniu którego nie będzie mógł się za bardzo odnaleźć w dalszym funkcjonowaniu na platformie bukmachera Milenium.

milenium obstawianie legalnie
Promocja bukmachera Milenium – Obstawianie AKO

Obstawianie AKO w Milenium

Polski bukmacher Milenium wychodzi naprzeciw indywidualnym potrzebom graczy i co jakiś czas serwuje nowe rozwiązania, nowe promocje, konkursy docierające do coraz szerszego grona odbiorców. Jednym z ciekawszych przykładów takiej polityki jest promocja 5-10-15 przygotowana i wdrożona z myślą o graczach lubiących stawiania kuponów wielozdarzeniowych, zwanych potocznie w żargonie graczy „taśmami” (ze względu na ilość meczów na kuponie, która często zawiera od kilkunastu do nawet kilkudziesięciu pozycji).

Legalny bukmacher Milenium postanowił więc wyjść z ofertą dzięki której gracze stawiający akumulatory w przypadku wygranej mogą dostać od bukmachera dodatkowe 5,10 lub 15 procent kwoty wygranej w zależności od tego ile spotkań znajdowało się na szczęśliwym kuponie. Zakłady bukmacherskie Milenium przyjęły w tym przypadku trzy jasne progi pozwalające określić jaka premia nam się należy za konkretną ilość spotkań i co za tym idzie premie prezentują się następująco: 5 procent przy założeniu, że na wygranym kuponie znalazło się od 5 do 9 pozycji; 10 procent przy założeniu, że wygrany kupon zawierał od 10 do 14 pozycji i wreszcie 15 procent przy założeniu, że wygrany kupon składał się z 15 lub więcej pozycji.

Do promocji nie kwalifikują się zakłady na żywo oraz te, które można znaleźć w innych aktywnych w tym czasie promocjach (np. Typ Dnia). Poza tym każde zdarzenie na kuponie musi mieć minimalny kurs wynoszący 1,20, nie ma natomiast kursu maksymalnego w związku z czym potencjalne wygrane z granych taśm mogą naprawdę robić wrażenie, a całkowita wygrana (powiększona dzięki promocji np. o 15%) przyprawić o zawrót głowy.

Poprzedni artykułJak grać legalnie u Polskich bukmacherów?
Następny artykułNajwiększa wygrana u legalnego bukmachera STS
Najlepszy bukmacher internetowy w Polsce to ten, który posiada najlepsze opinie graczy. STS i Fortuna to najbardziej popularni bukmacherzy online w Polsce. Oferują najciekawsze promocje i darmowe bonusy bukmacherskie.